Pandemic Legacy: Pirmi įspūdžiai.

Parašė Profesorius, 2016/01/20

pandemic legacy s1 virselis red

Iškart pranešu, kad nuomonė visiškai neobjektyvi, nes man patinka Pandemic’as paprastasis. O čia netgi P Legacy.

Bus nežymūs spoileriai, kurie nesugadins jums pirmos partijos. Skaitom drąsiai.

Jau atlikus “setup” buvo aišku, kad po 3 epidemijos mūsų laukia siurprizas, ir ko gero ne itin malonus. Taigi reikėjo stengtis iki tol nuveikti kuo daugiau.  Taigi, ėmėmės rimtai ir…………. jau kokį trečią ėjimą visiškai “užfeilinom“, nes ne taip supratom vieno veikėjo savybę. Patys pasikirtom.  Bet ausų nenuleidom ir ėmėmės veiklos toliau. Viena liga buvo išgydyta, ir dabar jau ėmėmės juodligės. Viskas jau buvo paruošta išgydimui ir………………..štai  ji –  trečia epidemija su žadėtu siurprizu.  Nemaloniu siurprizu. Nors tai buvo nedidelis pokytis ne mūsų naudai, bet jau taip aplinkybės sukrito, būtent dėl jo  šviesa tunelio gale užgeso. Be prošvaisčių.  Prasidėjo proveržiai vienas po kito ir po keletos ėjimų spėriai pasiekėme kaukolę, kas reiškė pralaimėjimą.  Pirmas blynas prisvilo.  Taigi ėmėmės šios misijos dar kartą. ( tai leidžia taisyklės). Dabar jau žinojome , koks yra neigiamas pokytis, taip pat vienam herojui – medikui  suteikėm papildomą teigiamą savybę – gydyti per atstumą.  Antrąją partiją laimėjome nesunkiai. Nes nebuvo jokių nežinomų siurprizų, labiau koordinavom veiksmus, į kaladę buvo įmaišytą daugiau “event” kortų, kurios palengvina žaidimą.

Štai kokie dar buvo papildomi dalykai, ko nėra įprastame Pandemic’e. (spoileriai nežymūs, šią informaciją sužinot skaitant taisykles ir peržiūrėjus žaidimo lauką).  Proveržiai yra labai blogai, nes ant miesto klijuojasi specialus lipdukas, ir surinkus tam tikrą skaičių lipdukų ant to pačio miesto, labai apribojamos galimų veiksmų įvairovė tame mieste. Taigi reikia vengti, kiek įmanoma proveržių.  Antras svarbus pokytis – kad jūsų herojus gali mirti. Užtenka surinkti du randus  (jeigu herojus būna mieste, kuriame įvyksta proveržis – gauna randą) ir užsilankstai. Žinoma, gausi kitą herojų, bet ar jis bus su papildomomis, žaidimo metu užsitarnautomis savybėmis?

Žaidimas labai patiko, nors tai dar tik pradžia, taigi kol kas balais nevertinau. Legacy pokyčių ir netikėtumų sistema tikrai yra puikus sumanymas. Žiūrėsim kaip toliau. Ar tikrai žaidimas vertas pirmos vietos?