Stalo žaidimai. 1 savaitę mes žaidėme:

Parašė Profesorius, 2010/01/15

Dominion 4 partijos
Dominion:intrigue 1 partija
Dominion: seaside 1 partija
Condottiere 1 partija
Warcraft 1 partija
Memoir ’44 1 partija
Coloretto 3 partijos
Carrom 5 partijos
Pentago 3 partijos
Sankt Petersburg 1 partija

Dominion

Žaidėme trise. Sete kiti aktyviai naudojo militia, taigi rankoj kortų likdavo tik trys . Kadangi patį pirmą ėjimą gavau 5is variokus, tai iškart nusipirkau  kortą, kuri leidžia traukti dar 4ias kortas. Kalade buvo maža, tai jau kitu ėjimu šią kortą panaudojau ir pirkau dar vieną. Kai jau kaladę prikimšau šiek tiek pinigų, praDėjau pirkti garden kortas, iki galo žaidimo jas turėjau 5ias, o kaladėj 42 kortas, taigi už garden’us viso 20 taškų. Tai ir nulėmė žaidimo baigtį.

Kitą setą, vėlgi trise žaidėma. Daugiausiai naudojau laboratorijas, biurokratą ir turėjau kelias vilige ir chapel kortas. Laboratorijas turėjau 6ias, taigi prasukdavau gal pusę kaladės. Ypač smagumėlis būdavo sužaisti laboratoriją, vilige ir tada iškart du biurokratus. Tai suveikdavo dažnai žymiai efektyviau nei militia. Biurokratų pagalba prikaupiau pinigų ir pradėjau pirkti taškų kortas. Netrukus baigėsi trys kortų kaladės ir susumavom rezultatus. Man pasisekė.

Memoir ‘44

Žaidžau už žiauriųjų fašistų-vokiečių armiją, o priešininkas vadovavo prancūzų spec. padaliiniams, kurie turi savybę tik įėję miškan iškart pulti priešus (na argi taip gražu daryti?) Žinoma, fašistėliai taip pat turėjo kozirį, du papiktintų tankų padalinius [po 4is, o ne 3 tankus] Pradžioj kova vystėsi vokiečių karių naudai. Jie jau turėjo du medalius [pergalės sąlyga 4 medaliai], priešo gretos buvo gerokai abskabytos, [kokie trys dal iniai, po vieną kareivį, štai ir dar vieną medalį fašistai gavo, ir tada pasibaigė teigiamos komandinės kortos visos 4ios turimos kortos buvo skirtos sektoriui, kuriame nebuvo kariuomenės, o prancūzai jau turėjo 2 medalius. Vienu ėjimu sudorojo vieną dalinį, iš vokiečių jokio atsako, nes vis dar nėr įsakymų iš štabo] Kitu ėjimu prancūzai ėmėsi savižudiškos misijos. Su likusiu vienu būrio kareiviu prislinko iki tankų ir pėstininkų daliinių ir….. …. sugebėjo nukalti pėstininką ir laiimėti lemiamą medalį. Šis scenarijus (6 scenarijus “Mont Mouchet”) gerai subalansuotas. Kova vyko apylygiai. Nors fašistai turėjo stiprius tankų dalinius, ko neeturėjo prancūzai, bet pastariesiems labai padėjo miškinga vietovė, kuri neleido tankams užsiaust.

Sankt Petersburg

Žaidžiau pirmą kartą. Lošėme dviese. Pasirinkau aristokratų kortų pirkimo taktiką. Tai ir lėmė pergalę. Taip pat pripirkau kokias 5ias akmenskaldžių kortas, taigi pirkau jas labai pigiai (ne kiekvieną kitą tokią pat kortą galima pirkti vienu rubliu pigiau.

Warcraft

Šį žaidimą taip pat lošiau pirmą kartą. Žaidėm 4se. Man teko vadovauti žmonių armijai. Ir man sekės belekaip nelabai. Pačioj pradžioj padariau klaidą ir kraugeriškieji priešai išmušo mano taikiuosius darbininkus. Taigi man strigo aukso ir medienos gavybos procesas, kkas sulėtino armijos samdymą. Taigi buvau užpultas iš dviejų pusių ir sudorotas nesigaiilint. Warcraft man patiko žymiai labiau, nei Wow. Taigi jį lošiu dar ne kartą.