Star Wars: Bounty Hunters (Stolen Plans pratęsimas)

Parašė Profesorius, 2015/12/18

bounty hunters_ bounty_hunters

Šį kartą bus galima įsikūnyti į galvų medžiotojų rolę.  Laimės žaidėjas, „sumedžiojęs daugiausiai galvų“  – t.y.  pagavęs daugiausiai Imperijos priešų už kuriuos yra paskirtas atlygis. O Imperijos priešai, tai mums puikiai pažįstami Hanas Solo, Chewbacca, Lando ir kiti mažiau populiarūs Imperijos neprieteliai. Žinoma iš šios kompanijos daugiausiai kreditų gausite už Haną Solo – 35 000 kreditų.

bounty hunters reward

Žaidimą laimės pats turtingiausias galvų medžiotojas. ( t.y. už didžiausią sumą primedžiojęs). Taip pat galėsite būti ne tik laisvai samdomu  GM ( galvų medžiotojas), bet ir gauti Imperijos kontraktą.  Jei tai jums pavyks, jūsų, kaip GM gyvenimas pasidarys žymiai lengvesnis. (gausite gi tiesioginę Imperijos paramą). Visa kita mechanika analogiška, kaip ir Stolen Plans ( plačiau skaitykite čia )

Kaladėje labai daug vogimo kortų – leidžiančių grobti tiek 1 tiek 2 kortas, todėl situacija prie stalo labai greitai keičias ir kortos keliauja iš rankų į rankas.

bounty_hunters_steal_cards

Žaidimas mažiau patiko nei  Stolen Plans (bet , tai vistiek geras fileris) ,  turėtų visai neblogai gautis sumaišius su Stolen Plans , ką artimiausiu metu ir reiks padaryti.

p.s. žaidimas nemokamas p and p versiją rasite BGG.