Mes žaidėme: 2015. 07. 27 – 08 02. Imperial Assault kampanijos finalas.

Parašė Profesorius, 2015/08/12

 Imperial assault zveriukas 900

Zombie Fluxx x2

Eminent Domain: Microcosm x2

Smash Up

Star Wars: Imperial Assault

Saboteur x2


Eminent Domain: Microcosm x2

eminent domain microcosm virselis

Daug puoselėjau vilčių dėl šio žaidimo, bet deja, nepadarė man jis didaus įspūdžio. Originalus žaidimas Eminent Domain – taip tai labai geras žaidimas, o šis mikro žaidimas nesužavėjo. Bet dar duosiu jam šansą, galbūt dar jis man patiks.


Saboteur x2

saboteur virselis

Grįžau prie ištakų. Tai žaidimas, nuo kurio pradėjau aktyviai domėtis stalo žaidimais. Šį kartą jį mokinau žaisti visiškus stalo žaidimų naujokus ir……………Jiems žaidimas patiko, netgi pareikalavo iškart žaisti dar vieną partiją…….. prašom, negaila.  O atsiliepimai apie žaidimą tokie: atrodo lyg ir paprastas, bet yra apie ką pagalvoti ;)


Star Wars: Imperial Assault  – misijos finalas.

imperial assault virshelis

Jau prieš tai žinojome, kad herojams finalas bus lengvesnis nei jo alternatyva, nes “prapylėme” priešfinalinę partiją.  Finalinė misija buvo paprasta ir iš tokių serijos, kurias mėgsta mūsų “partis”. Tiesiog daužyt snukius imperijos šalininkams, perbėgti pastatą su daugybe durų, išbėgti į lauką ir perduoti žinią  apie pasalą atskubančiam  į pagalbą laivynui. ( per ribotą ėjimų skaičių)  Kad imperijai laimėti, reikėjo sužeisti visus herojus.  Toliau bus daug “spoilų”, taigi, kas žadate rimtai imtis Imperial Assault už herojus, gal neskaitykite arba  skaitykite, bet teks šią misiją praleisti.

IMperial assault finalasM

Taigi išsilaipinome  pastato kampe, patalpoje,  kur mūsų jau svetingai laukė imperijos pajėgos. Žinoma, prasidėjo susišaudymas ir jau po keleto ėjimų vienas iš mūsiškių buvo sužeistas. Kad išeiti iš kambario reikėjo išlaužti duris, kas ir buvo netrukus padaryta. Už durų mūsų laukė “nedidelis “ siurprizas. Imperijos robotas su  15 (gerai jau neatsimenu) gyvybių ir labai neblogai šarvuotas. ( ginasi dviem juodais kauliukais). Žinoma, mes labai “apsidžiaugėme”, kad toks mielas kibiriukas nusprendė mus pakalbinti. Dar labiau “pradžiugom”, kai sužinojome, kad kol jo neužlankstysime , negalėsime judėti toliau, nes durys atsidarys tik užlenkus robotą. Taigi, iniciatyvos ėmėsi narsusis vukis ir pribėgęs galingai mostelėjo (bent jam taip atrodė, ka bus itin galingai)  kibirui per šarvą.  Pasiūlė žalos vidutiniškai – tik 3 ir visi 3 buvo sėkmingai nublokuoti.

IMperial assault finalasM2

Tada sumastėm, kad kibiro turi imtis herojus, kuris turi savybę, kad gali priversti priešininką gintis nenaudojant 1 kaulo. Taigi  šis herojus per kokius 3 ėjimus ir roboto padarė neatpažįstamai deformuotą skarbonkę.  Žinoma, dar nepaminėjau, kad tuo metu robotas nebuvo vienintelis galvos skausmas. Nesnaudė ir imperijos smogikai ir  itin pavojingas kulkosvaidininkas. Teko su jais taip pat išsiaiškinti, o per visą šią sumaištį vukis taip pat patapo sužeistas. Gera žinia buvo ta, kad  dabar tą patį robotą gavome savo žinion (turbūt greit spėjome jį sutaisyti:P), ir dabar jis ėjimą darė po kiekvieno herojaus ėjimo ir turėjo galingas patrankas ir gerą šarvą. Kadangi imperijai pavaldus robotas buvo nudėtas, tai visos iki šiol trukdžiusios į lauką išsprukti durys atsidarė. Vukis nieko laukęs  lėkte nulėkė laukan ir…………….. papuolė į puikią paspęstas žabangas. Visos durys užsitrenkė, o lauke išlindo nematyta gausybė imperijos karių su dar vienu robotu priešakyje.  Vukio dainelė buvo sudainuota, dar jis suspėjo nuveikti šį tą naudingo komandos labui –  gerokai aptalžyti lauko duris.

IMperial assault finalasM3

Po to buvo iškilmingai pačirškintas skaitlingų imperijos pajėgų. O tuo  metu kita komandos dalis – trys likę herojai ir robotas veržėsi link lauko. Reikėjo įveikti dvejas duris. Jas išsprogdinti labai padėjo robotas. Po truputį yrėmės link lauko, štai ir jau lauko durys išsprogdintos, bet ėjimų jau liko visai ne kažką. Dar sužinojome, kad laimėti misiją lauke reiktų nudėti robotą su 25 gyvybėmis. Nerealu. Paskutinįjį ėjimą mūsiškis robotas pagaliau išsikepurnėjo į lauką ir ten buvo gražiai sudorotas imperijos pakalikų, o mūsų paskutinis likęs nesužeistas herojus patapo sužeistas ir taip finalinė misija baigėsi. Imperijos atstovai netgi herojų neskriaudė. Kaip tik, atvirkščiai – pagydė žaizdas ir paleido. Pavymui prasitarė, kad jei visi tokie sukilėliai būtų “vykę”, tai imperija jau seniai būtų laimėjusi. Taip sakant išsityčiojo iš nevykusių sukilėlių pagal pilną programą. O herojai liūdnai sliūkino tolyn nuo imperijos irštvos virš galvos matydami, kaip sproginėja sukilėlių laivynas, kuris papuolė į pasalą. ( nes mes neįvykdėm savo misijos ir nesugebėjom perduoti žinios laivynui).

IMperial assault finalasM4