Mes žaidėme: 2015. 08. 03 – 09

Parašė Profesorius, 2015/08/19

d and d dice game

Dungeons & Dragons Dice Masters: Battle for Faerûn x2

Spyfall x4

Red7

Seventh Hero x2

Libertalia x2

Loony Quest

Push a Monster

Tai buvo naujų žaidimų savaitė.  Paviko išbanditi keletą naujų žaidimų. Iš viso penki nauji žaidimai.


Dungeons & Dragons Dice Masters: Battle for Faerûn x2

d and d dice game

Žaidėme turėdami starterį ir dar debesį papildomų žvėriukų ir jų kauliukų iš aibės papildymų (booosterių)( papildyme du žvėreliai ir du kauleliai).  Šis žaidimas nebuvo jau visiškai kažkoks netikėtas ir naujas, nes ta pačios sistemos jau buvau išbandęs žaidimą apie superherojus. Bet………… DandD tema man labiau patinka ir………… vis dėlto, kai kurie trūkumai anojo žaidimo yra pašalinti. Pvz. Jeigu superherojų žaidime buvo labai populiari taktika, kad pakaupti pačių paprasčiausių  “žvėrelių” gynybai, tai šiame. Yra drakonas, kuris vienu pūstelėjimu šia strategiją sudegins kartu su visais “žvėreliais”. Žaidimas išties labai patiko ir pabandžius dar keletui žmonių, jiems taip pat užkabino, taigi galimas dalykas, kad jį turės nemažai klubiečių, o tokiu atveju bus galima organizuoti turnyrą.


Seventh Hero

 seventh hero virselis

Prasukom keletą partijų. Kol kas pavyko išbandyti tik 3se. Žaidimas sukosi pakankamai greitai. Vis dėlto žaidėme tik trise ir tai filerio klasės žaidimas, kuris ir neturėtų būti labai ilgas.  Iš šio žaidimo gavau tai ko ir tikėjausi.  Pakankamai atmosferinis: “questai”, herojai ir žinoma kenkimas vienų kitiems ir tarpusavio rietenos.  Blefo elementas žaidime yra, bet pirmose partijose jis neperdaug pasireiškė, nes dar reikėjo suprasti kaip ir kas veikia, gerai išstudijuoti visų 7 herojų galias ir jų sąveikų sinergija arba ne.  Bus įdomu išbandyti su didesniu žaidėjų skaičiumi.


Libertalia

libertalia virselis

Šį žaidimą jau buvau išbandęs, bet tik online – boardgamesarenoje. Jau net žaidžiant pc jis man patiko, o gyvai žaidžiant tai išvis. Beje, piratų tema man nėra labai žavinti, bet nepaisant to žaidimas laaaabai geras. Kažkiek turi panašumų į Citadels, nes yra personažai, jų pasirinkimas, jų galių naudojimas, taip pat reikia įvertinti kokius personažus pasirinks kiti žaidėjai. Dvi partijas žaidėme. Abi gerokai skyrėsi viena nuo kitos, nes buvo naudojami skirtingi personažai ir skirtingos jų kombinacijos. Jei įvertinti bendrą rezultatą, tai jis nebuvo labai geras. Nes sprendžiant iš taškų organaizerio – galima surinkti 100 taškų, o abi partijas laimėję žaidėjai vos persiropštėsi 50 taškų ribą.


Loony Quest

 loony quest virselis

Žaidimas kiek vaikiškas. Tai savotiškas dungeon crawleris. Tik jame pagrindas nesustrateguoti kaip geriau užpulti neprietelius ir dar sėkmingai kauliukus parident, o tiesiog kaip perbėgti žemėlapį pasiekiant reikalingus taškus ir išvengiant pavojingų vietų. O visa tai daroma brėžiant maršruto linijas. Žaidimas išties smagus, turintis šiokią tokią sąveiką tarp žaidėjų. Pats baisiausias kenkimas buvo  – priešininkui ant paišiuko uždėti žetoną, kuris trukdo greitai piešti, nes reikia piešti taip, kad žetonas nekristų nuo paišalo. Visas žaidimas vyksta keliaujant per pasaulio žemėlapius – jie palaipsniui vis sudėtingėja, o pačioje pabaigoje reikia įveikti bosą. Nors tai padaryti nebuvo labai sunku, bet padarius nors vieną klaidą  – iškarto pralaimėjimas.


Push a Monster

 push the monster virselis

Labai linksmas ir paprastas žaidimas, kažkiek primenantis Jenga, tik kad Jengai dar labai toli plaukti iki šio žaidimo.  Kiekvienas žaidėjas per savo ėjimą turi tikslą uždėti ant specialios aikštelės monstrą. Ir uždėti taip, kad nenumesti kitų monstrų, arba numesti kuo mažesnį. Nes kuo didesnį monstra numeti – tuo kitiems žaidėjams geriau. Taigi visi žaidė kuo atsargiau  ir pats didžiausias monstras taip ir nebuvo numestas nė karto . Žaidimas paprastas ir labai linksmas  – duodantis labai daug teigiamų emocijų. Net ir rimčiausią dėdę privers nusišypsoti.