No Thanks! Mini apžvalga. (nėr ką ten daug žvalgytis;))

Parašė Profesorius, 2012/10/16

– Tai gal dėkui, nereikia. Ir užmečiau dar vieną žetoną ant kortos. Ant stalo gulėjo 35 vertės korta. Visi mėtė žetonus, nes nenorėjo tokios „puikios” dovanėlės. Tik kai jau per žetonus nesimatė pačios kortos vienas žaidėjų susigundė ir ją pasiėmė, kartu su visais susikaupusiais žetonais. Dabar jam beliko melstis, kad būtų ir 34 ir 33 ir tt. kortos, bent jau iki kokios 31.
Tikrai puikus, genialiai paprastas ir užkabinantis „fileris”. Taisyklės iškart perprantamos net ir stalo žaidimų naujokams. Trukmė – apie 10min, taigi per vakarą galima sužaisti daug partijų.Kortos nuo 3 iki 35 ir žetonai.

Štai ir viskas kas reikalinga žaidimui. Tai antiaukcionas. “Darote statymą” kai nenorite gauti kortos. O, kai korta su pakankamai dideliu skaičiumi, tai negreit atsiranda norinčių ją priglausti. Laimi tas kuris surinks kuo mažiau taškų, taigi populiariausios kortos su kuo mažesniais skaičiais. Žaidime yra ir socialinė dedamoji. Galima įkalbėti varžovus, kad jam verta imti kortą, arba , kad kaip tik – neverta ;). Taip pat reikia jausti , ar jau reikia imti tik jums vienam tinkamą kortą, ar galima dar palaukti, kad ant jos pasikauptų žetonų. (nes kiekvienas žetonas, mažina surinktų taškų skaičių).

Gera žinia tiems, kas turite žaidimą 6 ima. Galima naudoti jo kortas, tik reikia žetonų prasimanyti. ( o tai taip pat nesudėtinga, kad ir 1cnt monetos).