Stalo žaidimas – Age of War. Apžvalga.

Parašė Profesorius, 2016/02/15

 age of war virselis

Šį kartą kariausime feodalinės Japonijos laikais. Toks didingas pavadinimas o dėžutė visai nedidelė (galima sakyti, tai kišeninis žaidimas), viduje  7 kauliukai ( ne įprasti , o su kardais, žirgais, lankais ir įniršusių samurajų kaukėmis)

age of war visi kauliukai

ir  14 nebaisiai įprastų – kvadratinių kortų.

age of war nugareles

Viso to puikiai užteks, kad 15-30 min, 2-6 žaidėjai puikiai praleistų laiką.

Jau iš pavadinimo aišku, kad žaidimas  konfliktinis. Ir išties yra tiesioginė sąveika tarp žaidėjų.   Kiekvieno dalyvaujančio tikslas kuo daugiau užkariauti Japonijos klanų tvirtovių ir taip įtvirtinti savo valdžią.

Kaip tai vyksta?

age of war kortos i kaulai

 Imam visus 7 kauliukus ir ridenam. Tada žiūrim pagal tai ką išridenom kurią pilį pulti.  Pilys turi tris pagrindines gynybos linijas, jeigu jas pavyks įveikti – pilis jūsų. Bet džiaugtis dar per anksti, nes priešininkai nesnaudžia ir per savo ėjimą gali jūsų pilį nukariauti ir perimti savo įtakon. ( tiesa, tai padaryti jiems bus sunkiau, negu jums , nes reikės įveikti papildomą gynybos liniją. )

age of war keleta kortu

Jeigu paridenus nei vienas kauliukas netinka jūsų norimai kombinacijai – vieną kauliuką  padedam į šoną ir ridenam likusius. Taip galima perridenti, kol lieki be ristukų.

age of war kortos gerai

Žaidimas prisikiramas „filerių“ klasei, taisyklės nesudėtingos, procesas dinamiškas ir įtraukiantis. Kiek teko žaisti, tai patiko tiek patyrusiems žaidėjams, tiek naujokams. Drąsiai galima jo pagalba supažindinti su stalo žaidimo pasauliu naujokus.

age of war visuma

Mačiau, kad galima įsigyti ir mūsuose už nesi-kandžiojančią kainą.