Stalo žaidimas Pocket Rockets

Parašė Profesorius, 2010/09/17

Kosminės raketos – jų pagalba galima tyrinėti kosmosą, skristi į kitas planetas, kariauti su ateiviais, ar tiesiog vogti iš jų technologijas ir kurą :PPP. Ir svarbiausia – jos telpa į kišenę. Nedidelė simpatiška dėžutė. Galima visada nešiotis, kaip „budintį” žaidimą. ;).
Nors dežutė ir nedidelė, bet žaidimas net rimtesnis už kai kuriuos didžiadėžius. Šiuo atveju tikrai ne tame esmė, o visai kitame. Žaidimas nėra ilgas (tiksliai nežinau, įtariu apie 10cm), o jei kalbėti apie žaidimo trukmę, tai apie 20min.

Taigi, viduje kortelės su raketų detalėmis.Konvejerio ir detalių pagalba reiks konstruoti raketas. Kas sukonstruos greičiau ir daugiau, tas ir laimės. Kai kurios detalės labai svarbios, jos su spec. savybėmis, kurios ir gali padėti laimėti šį žaidimą. Pvz, leidžia turėti daugiau kortų rankoje arba turėti vienu „action point”‘u daugiau, arba gali konvejeriu keliauti į bet kurią pusę. Taigi statyti raketas su spec. savybėmis verta ir netgi pageidautina. Žaidimo taisyklės labai paprastos paaiškinamos per kelias minutes. Bet žaidimas nėra toks jau visiškai paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo ar antro žvilgsnio. Jame pakankamai vietos strategavimui. Taigi po labai sunkaus žaidimo žaisti poilsiui „raketas” nerekomenduoju. Geriau dar ką nors lengvesnio. O va pradėti žaidimų vakarą šiuo žaidimu pats tas. Kol renkasi kompanija, galima jį žaisti, nes trukmė nedidelė, o žaidimas pakankamai geras ir įdomus. Galima žaisti nuo 2-4 žaidėjų. Kaip „fileris”, tai vienas iš geriausių žaidimų.