Stalo žaidimas: Star Wars: Stolen Plans – Apžvelgtis.

Parašė Profesorius, 2015/10/21

Kortinis žaidimas pagal Star Wars IV epizodą. (atitinkamas ir old school dizainas)

Kaip žinia Mirties Žvaigždės planai buvo įdėti į RD2D, todėl žaidėjų tikslas – žaidimo pabaigoje turėti rankoje RD2D kortą. (tokiu atveju laimi žaidimą)

stolen_plans_box

Nors žaidimas nedidelis (filerio klasės), bet jame rasite visus odl school Star Wars herojus ir atributus: Imperial Star – Destroyer, kurio pagalba galima sunaikinti   The Millenium Falcon (kuris leidžia žaidėjui per ėjimą traukti ne vieną, o 2 kortas), X-Wing, kurio pagalba priversite kitą žaidėją nusimesti 3 kortas, Death Star – viena stipriausių kortų, kuri priverčia priešininką nusimesti visas kortas ir jums atiduoti R2D2, beabejo žaidime yra ir C3PO, Chewbacca, Imperatorius, Darth Vader‘is, Luke Skywalker ir kiti sagos veikėjai.

stolen_plans_daug kortu

Žaidimo pagrindinė mechanika paprasta, kaip tapkė (taburetė) – per savo ėjimą arba gali traukti 1 kortą, arba įžaisti vieną kortą.

Tai kaipgi išsiaiškinti, kas turi nusigriebęs RD2D? Ir kaip jį atimti?

stolen_plans_kortu_ranka

Yra atakos kortos, kurios leidžia pulti žaidėją, ir jei šis neapsigins (yra atitinkamos gynybos kortos), privalės nusimesti (dažniausiai visą kalną) tam tikrą kiekį kortų. Tik nusimesti R2D2 negalima. Taigi likusi korta rankos bus R2D2 arba Decoy (korta, kurios taip pat negalima nusimesti, skirta tam, kad 100 proc. negalėtum būt tikras, kad žaidėjas turi būtent R2D2).

Kortas iš žaidėjų galima vogti. Tam padeda tokie herojai kaip Boba Fett (leidžia grobti 1 atsitiktinę kortą) ir žinoma kriminalinis lordas Jabba The Hutt (leidžia grobti iškart 2 kortas).

Be to galima kortų „combo“ kuri leidžia nugrobti visas kortas, arba pasikeisti rankose turimomis kortomis.

Žaidime galima tapti Džedajumi ( jie yra tik 2). O tai yra pakankamai stipru, nes tada gali naudoti tokį puikų daiktelį, kaip šviesos kardą ir taip pat gali tikėtis meistro Yod‘os pagalbos.

stolen plans 3 kortos

Taip pat yra alternatyvi laimėjimo galimybė: reikia sužaisti 3 kortų kombinaciją: Betray The Rebellion, R2D2 ir Darth Vader ir žaidimą gali laimėt iškart. Kol kas kiek žaidėm, dar niekam nepavyko taip prasisukti.

Žaidimas „randominis“ ir chaotiškas ir  visiškai nurautas. Kai nori atsipalaiduoti po sunkios partijos arba nenori žaisti kažko rimto – tai pats tas.

Interakcija tarp žaidėjų didžiulė. Pastoviai vieni kitus atakuoja, vagia kortas, stengiasi išsiaiškinti pas ką yra R2D2, bando apsimesti , kad robotas ne pas jį apkaltindami kitus žaidėjus.

Beje, numatomo naujojo epizodo proga buvo išleistos kelios naujos kortos:

stolen_plans_VII

Ir pabaigai – pati geriausia žinia:

Žaidimas yra nemokamas. Galima iš BGG parsisiųsti print & play versiją.

Taigi, gerų kovų gerbiamieji ir tebunie su jumis JĖGA.