Stalo žaidimas. Zombie Dice

Parašė Profesorius, 2010/11/03

Žaidėjų skaičius 2-99

Rekomenduojamas žaidėjų skaičius 4

Trukmė 10min

Žaidėjų amžius virš 6m

Kategorijos: vakarėlio žaidimas, kauliukai, o siaubas, siaubas.

Žaidimo sunkis:  labai lengvas

Simpatiška dėžutė su nupieštu labai piktu zombiu, o viduje 13 kauliukų. Kauliukai trijų spalvų: žali, geltoni ir raudoni. O ant kauliukų – smegenys, pėdutės ir šūviai. Žaidimas itin paprastas ir lengvai paaiškinamas. Užims kokia 30s ar minutę taisyklėms paaiškinti ir galima pradėti.  Šį kartą žaisime už blogio jėgas, t.y. už zombius.  Kiekvienas žaidėjas, tai zombis, kurio tikslas suryti kuo daugiau žmogelių smegenų ( vienas smegenas – vienas taškas). Kauliukai simbolizuoja žmones – zombių aukas. Ir tos aukos trijų tipų. Žalias kauliukas – žmogus “lochas” labai prastai ginasi, lengvai jį galima sudoroti.

Nes ant kauliuko, tik vienas šūvio žymeklis. Geltonaisis kauliukas – žmogus vidutinybė, visko turi po lygiai ir smėgenų, ir pėdų pabėgti ir ginklų apsiginti. O raudonasis  – jo reikia pasisaugoti, nes jis tikrai “naglas” smegenis atiduoda nenoriai, ir ginasi kaip pasiutęs. Turi tris šūvius. Taigi papurtom dėžutę išsiimam atsitiktinai tris kauliukus ir ridenam. Čia jau sėkmės ir statistikos reikalas. Jei raudonų kauliukų neištrauksit, tai didelė tikimybė, kad pajamsit smegenis, na blogiausiu atveju aukos pabėgs. Žaidėjas gali ridenti kol nutaria, kad užteks, arba kol gauna tris šūvius į zombišką makaulę, tada pats kaltas, esi nubausas už goduma ir visi surinkti smegenai iš sąskaitos anuliuojami. Taigi reikia jaust kada žaist toliau, kada sustoti.

Nors žaidimas ir itin paprastas, bet kaip ne keista jis patiko ir rimtiems “boardgeimeriams”. Visai “suėjo” po labai rimtų žaidimų. Arba tinkamas, sumest partiją kitą, belaukiant kol susirinks visa kompanija.  Tai taip pat idealus žaidimas kelionei, užima mažai vietos, o žaisti galima bet kur, kad ir keliaujant autobusu. Beje, kratant kauliukus dėžutėje triukšmas tikrai nemažas, o įsivaizduokite, jei tai darytų kokie 5i žaidėjų stalai?????