Trumpynė Nr1. Dead of Winter 2?; Kur slėpti lavonus? ;Ar jūs nudėjot tą bičą?

Parašė Profesorius, 2015/08/21

<trumpai apie kažką>

thesesus - hunters virslies

Portal Games anonsavo, kad bus išleista dar viena (7-oji) Theseus: The Dark Orbit frakcija –Hunters.


dead of winter zombiai

Paaiškėjo, kad ruošiamas papildymas stalo žaidimui Dead of Winter tapo tokiu dideliu, kad buvo nutarta jį padaryti kaip atskirą žaidimą, nereikalaujantį bazinio. Jį, žinoma, bus galima derinti su baziniu Dead of Winter: bus galima skolintis scenarijus, maišyti į krūvą personažus ir daiktus. Taip pat antrasis serijos žaidimas įneš keletą naujų mechanikų.


the bloody inn virselis

Numatomas išleisti klasikiniais europietiškais siaubukais-baubukais paremtas eurožaidimas su kortiniu varikliuku – Bloody Inn. Žaidėjai taps viešbučio savininkais. Ne bet kokio viešbučio – o tokio iš kurio gyventojų išvažiuoja šiek tiek mažiau, negu atvažiavo. Beabejo, pastoviai teks spręsti tokias dilemas, kaip – ką daryti su vienu ar kitu viešbučio gyventoju ir kur slėpti lavonus :P.

Tikėtina išleidimo data – jau šiais metais. Galbūt suspės iki Essen parodos.


Upper Deck žada netrukus išleisti stalo žaidimą Pack of Lies. Veiksmas bus 1952 m. fantasy – nuar pasaulyje. Miestą valdo penkios frakcijos – policininkai, vagys, galvažudžiai, burtininkės ir šventikai – iš visada vieni ant kitų “stumia” stiliuje – “tai jūs užmušėte aną bičą”.