Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle Tentakill jau čia

Parašė Profesorius, 2015/02/27

epic spells tentakil box

 

Iki dabar miegojęs hitas bunda. Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle Tentakill jau čia ir jis prikimštas naujiovių, kurios leis kuo greičiau pasiųsti priešininkus į aną pasaulį. Tai pilnavertis atskiras žaidimas, kuris visiškai suderinamas su originalu, kurį dabar galima iš epinio paversti į EPINĮ .

Žaidime atsirado Būtybės. Delivery kortos šiame žaidime galės tapti jūsų augintiniais, jeigu, žinoma pasiseks paridenti kauliukus. Ir jūsų niekas nesustabdys. O jeigu į jus „pareina“ debesis žalos, tai galima prisidengti augintiniu.

Žaidime atsirado Kraujas. Užmušdami priešininką – renkate kraują. Jo pagalba galima pastiprnti užkeikimus ir daryti visokius kitus „kietus“ dalykus.

O taip pat atsirado Reakcijos. Kai kurie užkeikimai dalinai suveikia, netgi jeigu jūs esate jau miręs. Dabar galima žaisti galingus combo nebijant, kad pakratysite tai ką galite pakratyti anksčiau, negu suveiks jūsų užkeikimas. Jeigu užkeikime yra Reakcija, tai už jus bus atkeršyta.

Ir pagaliau dekoratyvinis Kalnas įgavo prasmę. Šis, iki šiol bevertis, bet labai gražus kartono gabalas dabar tapo pageidautina relikvija. Jeigu jūs kontroliuojate kalną, kai kurie jūsų užkeikimai bus dar galingesni. Na ir žinoma kraujo galima daugiau surinkti.

Ir nesvarbu ar žaidėte originalią žaidimo versiją ar ne, šioje dėžutėje yra viskas ko gali prireikti, kad suplėštyti priešininkus į didelius skutus, o po to į mažesnius, o po to į mažiausius skutelius. Patyrę žaidėjai pastebės kai kuriuos pakeitimus, o nauji lobiai ir mirusiųjų magų kortos, tikrai patiks. Beje, abu žaidimus galima sumaišyti ir pradėti puikias kruvinas skerdynes!

Šaltinis BGG.