Mes žaidėme: 2015.02.23-28

Parašė Profesorius, 2015/03/02

chronicle-wild-kortos

Blue Moon Legends x3

Shadow Hunters

King of New York x3

Chronicle

Coup x2

Nexus Ops

Ligretto

Loopin’ Louie x16

Zombie Fluxx x3

Winter

…………………………………………………………………………………..

Blue Moon Legends

 blue moon legends virselis

Visas tris partijas žaidžiau už Buka frakciją ( bet tai nereškia, kad tai “tūpa” frakcija), o priešininkas ėmėsi vadovauti Flit frakcijai.

Tai štai Buka – viena įdomiausių frakcijų. Jie turi laivus, į kuriuos galima krauti “čarus”, o kai reikia, atsiplukdyti juos į pagalbą. Taip pat Buka – sukčių gvardija. Jų kortomis galima blefuoti. T.y. dėti į “support” zoną užverstas kortas, kurios nėra tam tinkamos ir tada priešininkas turi pasirinkimą arba tikrinti tavo sąžiningumą arba ne. Jeigu pagauna blefuojant – kaip mat nusičiumpa drakoną, priešingu atveju tu gauni drakoną. Žaidėme tris pratijas ir netgi vieną iš jų pavyko laimėti ( susigrobus visus 4is drakonus). O vat visas kitas dvi gavau kailin – tiesiog baigėsi kortos kaladėje. Šis žaidimas kuo tuoliau – tuo labiau patinka ir įtraukia. Taisyklės labai trumpos ir paprastos, o žaidimo gilumas ir peržaidžiamumas didžiulinis.

Shadow Hunters

 shadow hunters virselis

Jau kurį laiką mintis baladojosi kaukolėje, kad reiktų šį puikų, bet senokai žaistą , vėl sužaisti. Žaidėm 5se – 2 shadows 2 hunter ir 1 neutralus pilietis. Man atiteko neutralaus piliečio rolė. O mano laimėjimo sąlyga – jau nuo pradžių supratau, kad tai beveik neįgyvendnama. Reikėjo, kad užsilenktų nesvarbu ar shadow ar hunter – bet jis privalėjo turėti nemažiau kaip 13 gyvybės arba per paskutinį raundą būti tam tikroje vietovėje. ( o tai lemia kauliukų ridenimas, taigi šansų taip pat nedaug).  Kadangi nežinojau kuris iš likusių 4ių žaidėjų turi 13 gyvybės, tai žaidžiau pagal geriausias Shadow Hunters tradicijas – duok sprigtą bet kam. Pasirinkau atsitiktinę “auką” ir pradėjau dubasinti. Žinoma, susilaukiau atsako ir taipogi buvau mušamas. Kelis kartus tikrino mano tapatybę ir vistiek 100 proc neišsiaiškino kas esu. Kadangi gyvybių turėjau ne per daugiausiai tai ir kritau pirmas šioje nelygioje kovoje. Liko aiškintis hunter’iai ir shadow’siai – 2 vs 2. Ir….. netrukus buvo išsiaiškinta, kas čia patys “kiečiausi”.

King of New York

king_of_new_york_box

Visos 3 partijos. Viena iš jų buvo visiškai epinė, kai varžovams liko labai nedaug iki pergalės ir………. liko labai nedaug gyvybės. Gavo jie šiek tiek iš letenos, bet liamamas sprendimas buvo – nusipirkti pagerinimo kortą – kuri, davė lemiamą 1 žalos priešininkams.

Nexus Ops

nexus-ops-kariai-new

Žaidėme 3se ir šį kartą naudojome alternative units žaidimo versiją. Ir tai lėmė, kad dariau tikrai daug klaidų. Jeigu įprastų unit savybes žinau skersai ir įstrižai, tai šiuo atveju vis pamiršdavau vienų niekšelių savybę – kad gali atbėgti iš gretimo hexo ir padėti draugams mūšyje. Taip net kelis kartus  dėl to gavau lupt. O šiaip tai pradžioje ėjosi neblogai, bet amžini mano priešininkai raudonieji jau tikrai labai siautėjo. Davė prirūkyti tiek man tiek žaliesiems. Buvo momentų, kai rinkdavo po 18 rubiumo per ėjimą. O tai jau yra ypatingai daug. O, kuo daugiau turi rubiumo, tuo daugiau gali samdyti armijos. Kuo daugiau turi armijos, tuo labiau gali mušti priešus ir užsigrobti rubiumo gamyklų ir tada turi dar daugiau rubiumo.

Vėlgi pirmas nulindau į monolitą, bet šį kartą jau nebuvau paliktas likimo diske ir po kelių ėjimų mano armija monolite buvo sunaikinta. Taigi ruošiau atsakomąjį smūgį. Nusisamdžiau keletą drakonų – nes kai jie monolito kaiminystėje – tai nelabai jau smagu monolite būti, kai tau per ėjimą gali nupūsti net 2 unitus, o tai kaip minimum vorai, o tai 12 rubium nuostolio. Ir vėl turėjau misiją kad reikia iš monolito su drakonu pasiekti priešininko homerealm ir ten laimėti mūšį. O monolite knibždėte knibždėjo raudonojo vorų, bet……Kitą ėjimą jie visi nubėgo lupti žaliojo. Taigi sėkmingai užėmiau monolitą, o kad vorai neužpultų –  kelią ant gretimo hexo užblokavau kita armija. Išsilaikiau tę visą ėjimą ir sėkmngai įvykdžiau 3 taškų misiją – su drakonu laimėti mūšį priešininko “namuose”. Bet šiuo savo veiksmu, žinoma, drakoną paaukojau, nes kaip taisyklė, kitą ėjimą preišininkai žiauriai keršyja už tokį įžulumą. Taip ir buvo . Gauja raudonųjų nukovė drakoną, ir inicijavo dar keletą mūšių ir įvykdė per ėjimą kelias misijas. Vat taip ir surinko trūkstamus taškus iki pergalės.

Zombie Fluxx

 zombie-fluxx-virshelis

Party “geimas” skirtas geeeekams. Visos trys partijos prasisuko labai smagiai. Kadangi žaidėme 2se – 3se – tai partijos neužtruko. Kaip visada viskas chaotiškai ir linksmai. Apie kažkokią strategiją šiame žaidime kalbėti net neverta, maksimum taktika – ir ta akivaizdi. Linksmiausias momentas – kai žaidime atsirado taisyklė kad jei gauni zombio kortą – ją dedant reikia zombiškus garsus skleisti, nes kitu atveju priešininkai dar po zombį tau duos dovanų. Taigi visi labai stengemės vaizduoti zombius – net Profis sunerimo, kas čia vyksta, pradėjo klausinėti jam įprastu metodu.