Firefly visatos žaidimai

Parašė Profesorius, 2014/11/28

firefly_fistful_box

        Kompanija Toy Vault žada išleisti kooperacinį žaidimą serialo Firefly motyvais. Žaidimas pasirodys Firefly: Fistful of Credits pavadinimu. Numatoma išleidimo data 2015 m. kovą. Žaidimas skirtas 2-4 žaidėjams. Rekomenduojama pardavimo kaina 59.99 $
Firefly: Fistful of Credits siūlo sudalyvauti apiplėšimuose, išgyventi ir prasimanyti pinigų. Prieš kiekvieną pavojingą avantiūrą kiekvienas žaidėjas išsirenka po du personažus iš devynių „Serenity“ ekipažo narių – tokiu būdu formuojama komanda. Kiekvienas apiplėšimas – tai ne tik lenktynės su laiku, bet ir reikiamos įrangos rinkimas, ir žinoma muštynės.

firefly_fistful_visuma

     Trys scenarijai, kurie yra paremti The Train Job, Bushwacked ir Ariel serijomis. Kiekvienas scenarijus turi savo žaidimo lentą, žetonus ir apiplėšimo planą.

firefly_tall_card_visuma

     Taipogi Toy Vault žada išleisti išgalvotą kortinį žaidimą, šmėkštelėjusį serijoje Shindig. Žaidimas pasirodys 2015 m. vasarį pavadinimu Firefly: Tall Card. Numatoma  kaina  19,99 $ . Žaidimas primena draw-pokerį su „mostimis“ įtakotą mahjong‘o. Dėžutėje 45 seriale pastebėtos kortos įskaitant ir apvalias, o taip pat 50 papildomų kortų, kurios skirtos įvairiems žaidimo režimams.

firefly_out_tothe_black_visuma
2013 m Toy Vault išleido kooperacinį žaidimą Firefly: Out to the Black. Jame žaidėjai įsikūnija į “Serenity” ekipažo narius ir stengiasi išsisukti iš situacijų , kurios pagrįstos serialo siužetu. Įvykiai traukiami iš kaladės, ir jeigu jos išsprendžiamos teigiamai, jos atneša pinigus ir garbę, kitu atveju – atima. Kad išspręsti teigiamai situaciją reikia viršyti ant kortos esantį reikiamos charakteristikos skaičių (jėga, piloto įgūdžiai arba nuovokumas) baziniu personažo sugebėjimu plius “bonusu” nuo sužaistų kortų. Kad laimėti žaidimą reikia pereiti visą įvykių kaladę nepraradus visų pinigų ir garbės. 2014 m išėjo du nedideli papildymai – Browncoat Bonus Pack ir Serenity Bonus Pack.
Be stalo žaidimų, Toy Vault taip pat parduoda teminius „Firefly“ minkštus žaislus ir suvenyrus.

firefly-online

               2015 m pavasarį žadamas išleisti strateginis kompiuterinis žaidimas – Firefly Online

   2013 m Gale Force Nine išleido savo, stalo žaidimo “Firefly” versiją. Žaidime Firefly: The Game  kiekvienas žaidėjas vadovauja nuosavam kosminiui “Firefly” klasės erdvėlaiviui ir bando kažkaip išgyventi užsiimdamas tiek legaliais, tiek nelabai, darbais.

firefly_thegame_virselis

       Gauti pinigai už darbus išleidžiami erdvėlaivio ir komandos tobulinimui. Jeigu neimti domėn promo kortų , yra išėję šie žaidimo papildymai: Breakin’ Atmo, Pirates & Bounty Hunters ir Blue Sun.

   2013 m Margaret Weis Production išleido stalo RPG – Firefly Role – Playing Game. Ta pati kompanija dar 2005 m. išleido stalo RPG – Serenity.

   Visai neužilgo pasirodys Firefly Dice Game. Žaidimą išleis Upper Deck Entertainment. Žaidimas pagrįstas „press your luck“ mechanika. Žaidėjams siūloma vykdyti užduotis dėl uždarbio, o taip pat daryti viską kas įmanoma, kad tik reikalai nebūtų dar prastesni nei dabar. Pasirašyta sutartis tarp Upper Deck ir Twentieth Century Fox leidžia leisti ne tik kortinius žaidimus, bet ir kolekcines kortas , lipdukus ir albumus jiems.

Šaltinis