Mes žaidėme: 2014.12.01 – 07

Parašė Profesorius, 2014/12/08

  • Dragon Slayer 2 partijos
  • The Witcher Adventure Game
  • Hawken: real time card game 2 partijos
  • Marvel Dice Masters: Uncanny X-Men Starter 2 partijos
  • One Night  Ultimate Werewolf

dragon_slayer_virselis

Dragon Slayer

    Sumetėm keletą partijų apšilimui.  Žaidimas šiek tiek geresnis už  Zombie Dice.  Sudėtingumas panašus. Kaip ir visuose tokio tipo žaidimuose sėkmės dedamoji tikrai didelė . Bet šis žaidimas ir nepretenduoja į rimtų žaidimų lentyną. Štai ką jame reiškia sėkmė: pirmoje partijoje buvau visiškas outsaideris. Lyderiui iki laimėjimo trūko gal 10 taškų. Ir per savo ėjimą užlupau visus tris drakonus. Tada , be abejo, visi iš eilės pradėjo mane “chalenginti”. Teko muštis toliau. Ir dar kartą užlupau visus drakonus, beje, paskutinį tik su vienu puolimo kaulu. Per vieną ėjimą surinkau tiek, kad net viršyjau reikiamų taškų skaičių. Visiška sėkmė.   Ot užtat antrojoje partijoje sėkmės dievas parodė, kad pusiausvyra yra ;)

witcher-adventure_virselis

The Witcher Adventure Game

   Ką tik pasirodė, tiek board tiek kompiuterinė žaidimo versija. Nusprendėme pradžioj išbandyti ant pc, kad žinot ar pirkti kartoną. Pasijungėme prie didžiulinio televizoriaus. Ir pradėjom . Žaidėme 4se. Taigi už visus galimus herojus.  Plius minus visi virė savo kompote, stengėsi vykdyti savo “questus”. Tik Dandelionas turėjo tokių kortų, kurios leido gauti taškus, kai kiti žaidėjai kažką daro, jeigu jis yra toje pačioje zonoje. Taigi jis vis stengėsi laikytis arčiau kitų žaidėjų.

  Tai adventure tipo žaidimas. Kiek esu bandęs, tai nei vienas nepaliko didžiuliniai puikaus įspūdžio. Kol kas  šis pirmasis, kuris plius minus patiko ir tai………. jo peržaidžiamumas labai abejotinas. Nes kol vykdai 3 “qest’us”, spėji išsitraukti visas įmanomas herojaus “development” kortas. Taigi peržaidęs 4is kartus jau žinai ką kiekvienas herojus  sugeba ir kokios kortų “combo” yra įmanomos. O “combo” yra akivaizdžios.  Tai nesudėtingas žaidimas, kurį patemptų net ir stalo žaidimų naujokas.

One Night  Ultimate Werewolf

one_night_werowolf

 O šis žaidimas kelia savo reitingą mano akyse. Puikumas tas, kad jame nėra iškritusių žaidėjų. O intrigos, melų ir kaltinimų nemažiau nei Avalon’e. Tai buvo antroji šio žaidimo partija. Gavau herojų, kuris gali pasižiūrėti kito žaidėjo kortą. Taigi pasižiūrėjau ir žinojau , kad jis vilkolapis. Kai išaušo rytas tai iškart ir paskelbiau. Daug kas nepatikėjo, kai kas patikėjo.  Ir pasirodosi “trablemaker’is” mano nurodyto vilkolapio kortą buvo sukeitęs su kito žaidėjo korta. Prisipažino, kad sukeitė, bet nepasakė su kuo. Taigi balsuojant, pasiskirstymas buvo labai įvairus…..ir   pavyko surasti vilkolapį, tai buvo žaidėjas kuris gavo vilkolapio kortą, kai jos buvo sukeistos.  Narsieji kaimiečiai šventė pergalę, o nelaimingi ir alkani vilkolapiai liūdnai paspraudę odigas nubidzeno puošti ir taip liūdną regyklą.

Marvel Dice Masters: Uncanny X-Men Starter

x-men_dicemasters

     Kaip žinia  man patinka žaidimai su tiesiogine konfrontacija ir su kauliukais. Net pačiam buvo keista kad dice building game – Quarriors visiškai neužkabino. Ir štai dabar pavyko išbandyti gerokai patobulintą Quarriors – Marvel Dice Masters ir……..jis patiko žymiai labiau.  Taisyklės paprastos, žaidimas labai dinamiškas ir  jame yra superherojai.  Pirmąją partiją žaidžiau vien už moteriškaites ir jos sėkmingai atrašė į kaulus kitiems herojams.  Antrojoje partijoje, jau rinkausi herojus tik žiūrėdamas į jų įvedimo į žaidimą kainą. O įvesti spėjau gal tik 2-3 papildomus kauliukus, visa kita sukosi ant startinių kaulų, kurie vienodi pas abu priešininkus. Kadangi tai tik starteris – james specialiai turbūt įdėta per mažai kauliuku pilnaverčiam žaidimui. Taigi žaidėme tik iki 10 taškų – o tai labai mažai. Net neypatingai pasijautė “dice buildinimas”. Taigi laukiu rimtesnių partijų. Žaidimas turi potencialą.