Bus išleistas stalo žaidimas apie abordažą – Rum & Bones

Parašė Profesorius, 2014/12/09

room_and_bones_logo

 

Stalo žaidimų leidėjai CoolMiniOrNot, žinomi savo miniatiūromis, o taip pat žaidimais, tarp kurių yra ir itin zombiškas stalo žaidimas Zombicide, ruošiasi kitais metais išleisti naują stalo žaidimą su miniatiūromis Rum & Bones. Įnirtingoje kovoje dėl Davy Jones lobių susirems dvi piratų komandos. Žaidimas skirtas 2-6 žaidėjams. Projektas paleistas Kickstarter‘yje. Leidėjai kol kas numatė tik apytikslią išleidimo datą – 2015 m . liepą.

rum_bones_lenta

Stalo žaidime Rum & Bones žaidėjai dalyvaus piratų kovose. Žaidimo procesas daugiaplanis, greitas ir paremtas strategija: žaidėjai vadovaus dviems piratų komandoms. Kiekviena iš jų bandys paimti priešininko laivą abordažu ir jį kuo labiau sugadinti.

Kiekviena komanda turi 5 tipų personažus: Kapitonas, Kvartmeisteris, Galvažudys, Artileristas ir Žvėris. Kiekvienas iš personažų turi savo rolę kovoje: herojai unikalūs ir turi savo sugebėjimus ir specialias galimybes skirtas kovai su priešininkais.

rumbones_komanda3rumbones_komanda2rumbones_komanda1

 

Taip pat žaidime yra bendri priešai visiems piratams – tai mitinės būtybės: Krakenas ir Jūrinis Drakonas. Nepaisant to, jų įsikišimas į piratų rietenas gali padėti vienai ar kitai komandai. Laimėjimas prieš mitinę būtybę piratams atneš sėkmę ir kovoje su priešininkais.

rumbones_krakenas

 

Žaidime 70 detalių plastikinių miniatiūrų. Leidėjai patikslino, kad visos miniatiūros bus nedažytos. (net nustebau :D) Taip pat rinkinyje yra spalvoti miniatiūrų stoveliai, kauliukai , herojų ir mitinių būtybių kortos, laivai, žetonai, „tailai“ ir tt.

rumbones_herojai

 

Projekte jau sudalyvo virš 2000 „kepėjų“ ir jau surinkta virš 200 000 žalios spalvos pinigų ;). Tai jau gerokai viršijo reikiamą sumą. Ir dar iki lėšų rinkimo vajaus liko 19 dienų, tai kogero bus surinkta dar labokai daugiau.

Jau ilgokai mintyjau mintį, kad būtu puiku žaidimas būtent apie abordažą. Ir štai ;)

rumbones_visuma

Šaltinis