Mes žaidėme: 2015.03.09 – 15

Parašė Profesorius, 2015/03/16

netrunner jinteki logo

Android: Netrunner x6

Hero Island

Stay Away! x2

Battlestar Galactica

Pandemic

Infinite City x3

Zombie Fluxx x4

Camel Up

 ………………………………………………………………………………….

Android: Netrunner

 netrunner-nugarele

3 partijas žaidžiau su bazinėmis kaladėmis, o kitas 3 su dėliotomis, kuriose buvo kortų ir iš papildymų. Kažkokio didžiulinio skirtumo nepajaučiau, žinoma, buvo įdomu naujos, nematytos kortos. Dėliota kalade žaidžiau už hackerius – už Anarch. Šiaip daugiausiai esu žaidęs už Shaper. Tai štai už Anarch reikia visiškai kitaip žaisti. Taigi dvi partijas prapyliau visiškai. Ir ne taip žadžiau ir korta labai nėjo. Niekaip negalėjau rasti reikiamų icebreak’erių. Šiek tiek modfikavom kaladę ( įdėjom kortų, kurios ieško icebreak’erių) ir dar gavau patarimą, kaip reiktų žaisti su šia kalade. Ir tada jau reikalai pajudėjo iš mirties taško. Tai štai šio žaidimo jau žaidžiau 84 partijas ir jis visiškai nenusibodo. Tai rodo, kiek tai geras žaidimas. Ir išties, kol kas tiek man tiek daugumai BGG vartotojų, tai pats geriausias kortnis žaidimas.

 Battlestar Galactica

 battlestar-glactica-virselis

Žaidėme 5se ir jau nuo pat pradžių buvau Cylon. Ne šiaip Cylon, bet Cylon – pilotas. Taigi teko apsimetinėti lojaliu žmonėms ir aktyviai daužyti savo kolegų laivus. Pradžioj net nesistengiau per daug kenkti, nes žmogeliukščiams ir taip labai prastai ėjosi. Po kelių hiperšuolių liko tik su 2 kuro ir su labai pakritusia morale, tai ką jau čia jiem dar kenkti. Bet po kiek laiko sugebėjo žmogeliūkščiai prasisukti taip, kad ir kuro gavo net 2 vienetus , o jų prezidentė sugebėjo moralę atstatyti. Tada jau atsiskleidžiau ir pradėjau kenkti atvirai, bet jau buvo per vėlu. Taip ir nesugebėjau pakankamai pagalių į ratus prikimšti, kad sutrukdyti žmogeliams Cobol pasiekti. Beje, antro Cylon žaidime taip ir neatsirado. Tai buvo ta reta partija, kai laimi žmogai.

 Pandemic

 pandemic-virselis

Žaidėmė 4se vidutiniu sunkumu .Tai buvo antroji žaidimo redakcija. Kardinalių pakitimų nėra, tiesiog daugiau išvaizdos pokyčiai ir keletas papildomų rolių. Man ir teko viena iš naujų rolių – karantino specialistas (neleidžia atsirasti naujiems viruso kubeliams nei esamam mieste, nei gretimuose) . Ir visai neblogai ši rolė pasitarnavo, ne vieną kartą buvo būtent tose pasaulio kampeliuose, kuriuose jei ne mano herojus, būtų virusų protrūkis. Bet ir tai neišgelbėjo. Jau buvome sukūrę tris vakcinas ir liko dar vieną sukurpti ir deja, deja, fortūna nebuvo mūsų pusėje. Dar keli proveržiai lėmė, kad proveržių skaičius viršijo leistiną ir žymeklis pasiekė kaukuolę. Ate, ate pasauli. Iki kito bandymo.

Camel Up

 camel up virselis

Labai neblogas ir gražiai apipavidalintas get a way žaidimas skirtas visai šeimai. Gal rimtam žaidėjui ir pasirodys kiek per daug „randomo“, bet pradedantiesiems, tai pats tas. Netgi lengvesnis už Carcassonne ir už Ticket to Ride.

Tai kupranugarių lenktynės. Kupranugariai lekia trasa link finišo, o žaidėjai daro statymus, kuris bus pirmas ir kuris bus paskutinis. Jau nuo pat pradžių geltonasis kuprius nežibėjo greitumu ir buvo paskutiniųjų gretose. Bet vistiek nuojauta sakė, kad tai būsimas nugalėtojas. Taigi, pagrindinis mano statymas toks ir buvo – kad geltonasis nugalės. Taip ir buvo po keleto ėjimų, jis visus kitus kupranugarius paliko uostyti dulkų ir pirmas nurūko iki finišo. Keletas mechanikos įdomybių: kai kupranugariai sustoja keli ant vieno langelio – tai jie užlipa vienas kitam ant kupros. Ir kitą ėjimą, jeigu pirmas eina apatinis kupranugaris, tai jis neša visus, kurie užsikorę jam ant kupros. Taip pat originalus kauliukų ridenimo mechanizmas – tai kartoninė piramidė į kurią suberiami visi kauliukai. Tada ji papurtoma ir apvertus specialaus mechanizmo pagalba iš jos išbyra tik tik vienas kauliukas, kuris ir lemia kuris kupranugaris ir per kokį atstumą judės į priekį.