Mes žaidėme: 2015. 06.01 – 06.07

Parašė Profesorius, 2015/06/09

 netrunner order and chaos virselis

Android: Netrunner x3

Impulse

MartianDice

Red7 x2

 ………………………………………………………………………………………………….

Android: Netrunner x3

 netrunner-virselis

Pirmąją partiją žaidžiau su žaidimo naujoke, bet toli gražu ne stalo žaidimų naujoke.

Žaidėme bazinėmis „naujokų“ frakcijomis: Shapervs. Jinteki. Ėmiausi  puikiosios Jinteki korporacijaus vadovo pareigų. Pradžioje su apsauginėmis programomis buvo ne kažką, bet užtat  gavau kortą duodančią pinigų, kurią ir panaudojau jau pirmame ėjime. Vėliau gavęs kelis „ice“ įkūriau nutolusį serverį į kurį mintijau įdėti agendą, kurią kol kas turėjau rankoje. Runner‘ė daug nelaukus panaudojo puikiąją savo kortą, kuri leido pavykus „run‘ui“ atversti net 3 kortas iš kaladės. Ir taip…… jai pavyko nudžiauti pirmąją, ir itin “riebią“ agendą ( 3 taškų vertės).  Po kiek laiko korporacijai pavyko  „scorinti“ agendą, bet šiek tiek mažiau „taškingą“ – 2 taškų. Runner‘ė atakavo ranką, bet deja agendosnenugrobė – tiesiog nepasisekė ( rankoje buvo net 2 agendos). Išpuoliai į ranką tęsėsi, bet korporacijus šaltakraujiškai įrenginėjo nutolusio serverio apsaugas, o vėliau įžūliai ir akivaizdžiai pradėjo „scorintiagendą“ . Grobikui nepavyko prasilaužti, nes pritrūko finansų.  Situacija buvo apylygė, tiek  runner‘ė tiek korporacijus turėjo panašiai taškų, tereikėjo vienos – lemiamos agendos. Ir deja runner‘ės puolimai buvo nesėkmingi, išleido tam visus pinigus ir tuo pasinaudojęs korporacijus nebaudžiamai „scorino“ lemiamą agendą.

Kitas dvi partijas žaidžiau su patyriusiu A.Netrunner‘istu. Pusių susitarimu pakeitėme Jinteki į WaylandConsortium ir pradėjome.  Vėlgi ėmiausi atstovauti „geriečių“ t.y. konsorciumo pusei.  Su šia kalade mažai žaidęs, taigi buvau jau pradžioje žaidimo „pagautas“ kai upgreidinau„ice“ (Wayland‘as turi tokią galimybę). Priešininkas žinojo Wayland kaladę ir atspėjo, kad tai turbūt barrier tipo „ice“ todėl drąsiai įsilaužė ir nudžiovė pirmąją agendą. Su kitomis agendomisrunner‘ui ėjosi kur kas sudėtingiau. Vis lauždavosi į kaladę ( nesunkiai, nes nebuvo tinkamos apsaugos) , bet vis nerasdavo agendos.  Jau neužilgorunner‘is turėjo visas programas, kad laužti visų trijų tipų „ice“. Konsorciumo dainelė buvo beveik sudainuota. Nors jau rankoje turėjau mirtiną rinkinukąrunner‘ui t.y. net dvi kortas blackops ( jeigu runner‘istagintas, jos pagalba galima duoti runner‘ui 4 meat žalos) ir agenda kurios dėka buvo galima runner‘ui duoti tagą. Deja neturėjau įrengęs nei vieno nepralaužiamo serverio, kuriame galėčiau ramiai scorintiagendą ( tik scorinusagendą galima uždėti tag‘ą).  Runner‘is prasilaužė, nudžiovė agendą ir taip laimėjo partiją.

 netrunner order and chaos dugnas

Kitą partiją žaidėme  susikeitę kaladėmis. Dabar aš ėmiausi įžūlaus runner‘io vaidmens. Šį kartą partija buvo labai trumpa ir aiški.  Konscorcium‘o vadovas bandė „mindfuckinti“ t. y priinstaliavo  eilę serverių, kurių visiškai nesaugojo su viltimi, kad įtarsiu kastą ir nesilaušiu. Kur tau . Pradėjau tikrinti vieną po kito. Taip ir radau dvi trūkstamas agendas. Vėliau paklausiau, kodėl taip pasielgė, nesaugojo. Gavau atsakymą, kad tiesiog agendų buvo pilna ranka, o ice kortų visiškai nebuvo. Taip jau kartais išties nutinka šiame žaidime, nes tai kortinis žaidimas ir kartai reikiamos kortos „nekrenta“.

Impulse

 impulse4-800

Po ilgėlesnio laiko tarpo vėl išsitraukiau Impulse. Žaidėme dviese. Prieš žaidimą išėmiau pačia „baisiausą“ kortą, kuri leidžia statyti iškart 2  bet kokio tipo laivus.  Pradžioje priešininkas gerai užbujojo. Jau pirmu ėjimu kirto centrinį sektorių ir pasiekė sektorių, kurį patruliavo mano kreiseris. Dabar jau  be kovos centrinio sektoriaus pasiekti negalėjau. Taigi susikoncentravau į civilinius laivus. Pradėjau  įnirtingai tyrinėti visatos platybes. Radau sektorių, kuriame galima traukti kortų, taip pat kelis sektorius duodančius „movement“. Taigi buvau turtingas kortomis, o vėliau radau ir „build“ sektorių, taigi pradėjau statyti kreiserių flotilę skirtą centrinio sektoriaus šturmui. Tada priešininkas į impulsą įdėjo sabotažo kortą, kuri leidžia sprogdinti pasiekiamumo zonoje esančius laivus be kovos. Taip ir išsprogdino mano vieną kreiserį. Bet už tai buvo atkeršyta su kaupu. Aš taipogi pasinaudojau impulso sabotažu ir dar aptikau nutolusį sabotažinį sektorių, kuriuo netrukau pasinaudoti.  Per ėjimą pavyko gerokai apmažinti priešininko flotilę – nudobiau net tris laivus. Situacija buvo apylygė. Ėjome taškas į tašką . Ir jau tik į pačią partijos pabaigą pavyko gauti 5 taškus ir taip užbaigti partiją. Ši partija gavosi tikrai subalansuota, nebuvo „build“ kortos persvaros. Galbūt todėl, kad buvo „sabotage“ korta, kuri lengvai lengvai šluodavo priešininko laivus, kuriuos jis nesunkiai statydavo turėdamas „build“ sektorių.

impulse zemelapis