Mes žaidėme: 2015. 06.08 – 06.14

Parašė Profesorius, 2015/06/16

xidit virshelis

Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre

Love Letter

Chronicle

Ticket to Ride: Europe

Doomtown: Reloaded x2

Lords of Xidit x2

Pandemic: The Cure x4

Android: Netrunner

………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 Doomtown: Reloaded x2

 doomtown_virselis

Daviau šiam žaidimui dar vieną šansą  ir…………… pirmas ėjimas ir partija baigėsi. Nieko nežinau, kažkas čia ne taip, žaidžiam dar vieną partiją. Vėl pirmas ėjimas ir vėl partija baigėsi. Na tikrai čia turi būt kažkas ne taip. Kaip vėliau išsiaiškinau ( pakalbėjęs su patyrusiu doomtownistu) tikrai žaidėme ne taip. Pati pradžia, setupas buvo ne toks, todėl taip greit ir baigėsi partijos. Taigi šio žaidimo laukia trečiasisroundas. Gal jau tą kartą pavyks pagal taisykles ir žaidimas sužibės visais savo revolveriais.

EpicSpellWarsoftheBattleWizards: DuelatMt. Skullzfyre

 spel wars virselis

Po ilgesnio laiko išsitraukiau šį visiškai nurautą žaidimą.  Žaidėme trise – įvedžiau homerule – jeigu pamiršti perskaityti burtą netenki vienos gyvybės. Tai spėkit kas dažniausiai pamiršdavo? Visiškai teisingai, pats ir nusibaudžiau.  O partija kaip visada pračiurleno linksmai, azartiškai ridenant kauliukus ir stengiantis paleisti kuo įžūlesnį burtą.

LordsofXidit x2

xidit virshelis

Žaidėme 4se. Pirmą kartą žaidžiau jį nūnai. Žaidimo išvaizda tikrai įspūdinga, tik pagailėjo vieno vienintėlio dalyko – herojų figūrėles paliko kažkodėl kartonines ( kai visos kitos figūrėlės yra plastmasinės miniatiūros). Žaidimas kiek tai priminė RoboRally, tik paprastesnis. Kiekvienas žaidėjas planuoja 6is veiksmus, o po to visi paeiliui juos vykdo. Veiksmai tik trijų  tipų – arba kur nors keliauti, kažką veikti mieste, nieko nedaryti.  Visas smagumas nuspėti priešininkų veiksmus,  o pačiam būti neprognozuojamam.  Žaidimas gauna išmanęs įspūdingus 7 balus.

Pandemic: The Cure x4

 pandemic cure virshelis

Jaunesnysis ir labai kaulingas Pandemic brolis. Žaidimo išvaizda įspūdinga, o žaidimas tikrai labai panašus į įprastą Pandemic. Ko šiąjame daugiau – tai atsitiktinumo. Bet ko per daug norėti, taigi tai kauliukais paremtas žaidimas. Visas 4 partijas labai greitai ir kokybiškai “užfeilinom”. Nors keliose partijose turėjome labai stiprias roles, tokias kaip medikas ir dispečeris.  Kol kas visiškai neaišku kaip laimėti. Atsitiktinumas ima viršų. Pvz, kad išrasti vakcina, reikia turėti atitinkamos spalvos kauliukus ir juos ridenant išridenti atrod daugiau nei 12 ar 13.  Kiek tam kauliukų naudosi, sprendžia pats žaidėjas. Galima prikaupti ir labai daug  arba ridenti su 3 ir tikėtis, kad pavyks. Dažniausiai net ir su 4 kauliukais sunkiai pavykdavo išrasti vakciną, todėl pridėdavome, jei tik būdavo galimybė penktąjį kaulą.  Didžiausias pasiekimas per šias partijas buvo  – dvi išrastos vakcinos.  O pralaimėdavome dėl eilės protrūkių. Trumpiau tariant yra dar ką mokytis.

Žaidimas labai patiko, žinoma, jeigu esate išžaidę skersai išilgai įprastą Pandemic, tai kažkuo labai The Cure nenustebins, bet visa mechanika perkelta “ant” kauliukų tikrai grakščiai ir ji veikia.