Mes žaidėme: 2015. 25.18-05.31

Parašė Profesorius, 2015/06/02

 chaos-virselis

Carrom x3

Chronicle

 Formula Motor Racing

Condottiere

King of New York

Coup x2

Junta: Viva el Presidente!

Martian Dice

Zombie Fluxx

Rory’s Story Cubes

Chaos in the Old World

Shadow Hunters x2

 ……………………………………………………………………………………….

Junta: Viva el Presidente!

junta presidente virselis

Žaidėme visi penki. Taip jau kauliukai pasirideno, kad tapau pirmuoju prezidentu. Išsilaikiau lygiai dvi kadencijas. Matyt pavaldiniams nelabai patiko mano valdymas, nors nespėjau nei “fazendą" gerai apstatyti nei milicijos pasisamdyti. Duoti jiems gerų kyšių negalėjau, nes tiesiog neturėjau pats. Nei milijonų, nei kažkokių itin vertų kitų dalykų. Naujasis prezidentas sugebėjo dvaralį išsiręsti ( tuo sukeldamas nepasitenkinimą pavaldinių) ir jam taipogi grėsė nuvertimas, nes jei nevestume, visiem kitiem grėsė pralaimėjimas. Ir štai po keleto roundų naujas perversmas. Naujas ir prezidentas, kuris laiko nemarinavo ir tą patį ėjimą užbaigė žaidimą, nes turėjo rankoj užspaudęs vieną tašką ir dar gavo papildomą už prezidento akinius. Kaip visada linksmai ir ironiškai. Lietuviška šio žaidimo versija vadintųsi “Seimas”, nes panašumus galima įžvelgti.

Chronicle

 chronicle-virselis1

Žaidėme tryse.Partija buvo įstabi tuo, kad antrame rounde atsivertė net keturios taškų gavimo sąlygos ( kai kurios prieštaraujančios viena kitai). Po pirmo raundo aš ir dar vienas žaidėjas turėjome po tašką. Iki pergalės trūko surinkti po 2 taškus.  Tai štai po antrojo roundo kai kam pavyko surinkti 3 taškus ir taip su 4 taškais užsiausti.

Coup x2

 coup_reformation_virslies

Žaidėme 4se ir man sekėsi tiesiog mistiškai. Nė karto per abi partijas nereikėjo meluoti. Visada sakydavau teisibe ir visada manimi netikėdavo, todėl jau po kelių ėjimų ( bandė vogti iš manęs, netikėjo kad turiu karalių) keli oponentai jau sėdėjo ramūs su viena korta, o mane ir toliau bandė skriausti. Šį kartą bandė žudyti, bet aš žinoma turėjau princesę, kurios nuginkluojantis grožis bet kurį žudiką priverčia pamiršti ko jis atėjęs. Antrojoje partijoje lygiai taip krito geros kortos, bet kai likome dviese priešininkui vis dėlto  pavyko laimėti.

 King of New York

king_of_new_york_box

 Pergalė šiame žaidime šiek tiek priklauso nuo kitų žaidėjų. Jeigu esi užsitraukęs rūstybę (ot nereik laimėti kelias partijas iš eilės kitų žaidimų) tai jau žinok, gerai nebus.  Ši partija nebuvo išimtis. Kai tik būdavo proga mano monstro kailį skalbdavo kiek įmanoma, todėl jau po kokių 3 roundų ėjau ilsėtis, o kiti žaidėjai tęsė partiją ir aiškinosi kuris iš jų pats monstriausias monstras.

 Chaos in the Old World

 chaos-nugarele

Žaidėme penkiese, naudojant žiurkių papildymą. Man vėl pavyko gauti mėlynuosius. Šį kartą pasirinkau kortų kaladę iš papildymo . ( reik gi pagaliau išbandyti) Ir………… nelabai ji man patiko . Kai kurie efektai įdomūs, bet vis dėlto kitąkart žaisiu su originaliąja kalade. O pati partija buvo labi įdomi.  Pradžioje, kaip dažniausiai ir būna, į priekį šovė raudonasis karo dievas. Nuo jo nelabai atsiliko žiurkės, kurios įsikūrę žemėlapio pakraštyje ir ratą suko ir dominavo per ėjimą rinkdamos po 6-7 taškus.  Teko raudonajam patarti, kad žiū, grėsmė iš žiurkių pusės. Kadangi raudonajam vistiek reikia kuo labiau visus mušti, tai jis mielai sutiko nulupti vieną kitą žiurkės odigą. Per tą laiką kiti dievai taipogi nesnaudė, labiausiai į priekį išsiveržėsi violetinis. Gavo patobulinimą, kad jo kultistai turi 2 gynybos. ( o tai tikrai labai stipru). Ir štai finišo tiesioji. Violetiniam trūksta nedaug taškų iki pergalės, žaliasis taip pat netoli finišo, bet jam reikia, kad griūtų visi du regionai…………ir regionai griūna. Violetinio nepavyko išnaikinti iš vieno strateginių rajonų, net visų kitų žaidėjų pagalba. Taigi, griuvo du regionai, tiek žalias, tiek violetinis gavo po debesį taškų. Violetinis dar uždominavo kažkuriame rajone taip gaudamas dar kelis taškus. Žalias surinko lygiai 50 taškų ( tiek ir reikia, kad laimėti), o violetinis virš 50, nelabai daug virš, bet to užteko, kad žalias, raudonas, pilkas, mėlynas visiškai užrūkytų.