Numatomas išleisti stalo žaidimas Epic PVP: Fantasy

Parašė Profesorius, 2015/01/22

epic pvp virselis

Leidybinės kompanijos Fun To 11 ir Alderac Entertaiment Group 2015 vasario 21 per kickstarter‘į žada paleisti stalo žaidimą Epic PVP: Fantasy.

Bet kurio, šios kortinės kovos dalyvio užduotis sumažinti priešininko/ų gyvybes iki nulio. Prieš kovos pradžią kiekvienas žaidėjas pasirenka rasės kaladę ir klasės kaladę ir jas sumaišo, tokiu būdu gaunami labai įdomūs (arba ne) deriniai: žmogus paladinas, goblinas – druidas, gnomas – pėdsekys ir tt.

Kiekvienas žaidėjas prideda iš rankos ir pasiima kortas atgal į ranką iš savo agresijos kaladės. Likusios kaladėje kortos naudojamos kaip resursai: gaunami iš jų agresijos taškai naudojami, kad įžaisti veiksmo kortas, kurios leidžia blokuoti priešų atakas. Atakos kurios nenublokuojamos duoda žalą. Po to žaidėjo įžaistos veiksmo kortos pavirsta į atakas, su kuriomis dabar jau reikia susidoroti priešininkui. Taip pat žaidėjams prieinamos klasės ir rasės kortų savybės.

Žaidime gali dalyvauti 2-4 žaidėjai. Rekomenduojamas amžius 10+. Trukmė apie 20 min.

Kaladžių maišymą jau matėme žaidime Smash Up. Bet yra ir esminis skirtumas. Smash Up‘as – žaidimas kuriame reikia kontroliuoti – dominuoti teritorijose, o Epic PVP esmė – tiesioginė priešprieša.

epic pvp kortos

Šaltinis