RPGamta 11 jau kitą savaitę.

Parašė Profesorius, 2015/06/19

Rpgamta

RPGamta 11 [2015] —- :new:
Kas tai?

Jau 11-tas daugiausiai fantastų suburiantis open air renginys Lietuvoje vėl kviečia jus. Griebkite RPG knygas, Board games, Card games, Miniature games ir kartu su draugais ir RPG grupėmis prisidėkite prie masinio žaidimų savaitgalio žaliuojančios gamtos prieglobstyje.
Jaukumas ir šiluma užtikrinti!!!

Veikla(epilogas):
Dešimti metai organizuojama RPGamta išaugo iš paprasto vienos „Legiono“ RPG grupės long-play‘jaus t.y. kelių dienų išvažiuojamojo tūso tikslu Max RPG.
Dabartinė RPGamta, dėl ne tik RPG mėgėjų susirinkimo, tapo įvairesnio vyksmo susibūrimu. Laukiami visi, bet važiuodami į RPGamtą žinokite ką veiksite. Atvažiuokite su savo RPG meistru ir noru daug žaisti, atvažiuokite su savo kortų žaidėjų grupe, miniatiūrų ar stalo žaidimų grupe, atvažiuokite su knyga ar dažais miniatiūroms dažyti, medžiaga LARP kostiumams gaminti ir t.t. Pasiimkite vaikus, tėvus, tetas ir dėdes. Susikraukite visus žaidimus kuriuos turite ir atvažiuokite su tikslu nenuobodžiauti.

Laikas ir Vieta:
2015.06.24-28 [Busim ilgai. Ir poilsiavietę nuomuojamės visam laikotarpiui]
Tad norintys gali pradėt rinktis 2015.06.24. Rinksimes visi kartu ir kursim stovyklavietę.
Norintys prisidėti prie stovyklos įrengimo maloniai laukiami. (kontaktai žemiau).
Jau turime:
4 Acid Dworfai inžinieriai – yra.
1 laužo sergėtojas.
Reikalingi/Ieškome:
Tvarkos ir ramybės sergėtojai – 3vnt.
Blaivybės bei teisybės sergėtojas – 1 vnt.
Pasakorius (pasakos prie laužo kiekvieną vakarą) – 1 vnt

Visi prisidėjusieji bus atleisti nuo aukos; ir neabejotina pagarba nuo visų aplinkinių.

Vieta. Jau tradicine tapusi – Stovyklavietė prie Mažųjų Veprių.
Kadangi tikrai yra žmonių norinčių atvažiuoti, bet neturinčių savo grupės, labai skatinu visus norinčius meistrauti ar organizuoti bet kokią kitokią veiklą skelbtis šitame forume ir susirinkti grupes iš forumo dalyvių. Didelis ačiū iš anksto.

Programa:
2015-06-24…. 2015-06-28

2015-06-24 (Trečiadienis):
O oficiali renginio pradžia. Renkamės stovyklavietėje. Įkuriame palapinių miestelį, susitvarkome. Pasiruošiame ir pradedame žaidimus.
22:00 Oficialus atidarymas. Susipažinimas, atsipalaidavimas nuo darbų/mokslų.

2015-06-25…28 (Ketvirtadienis-Sekmadienis):
Nuo 10:00 iki 20:00 veikla grupėse. Žaidimai, žaidimai, žaidimai … Tarpuose bendroji programa.
(planuojamas naktinis kino teatras, jeigu goblinai vėl nepaves su technika. Repertuaras(playlistas) derinamas…
Sekmadienį organizuojamės: stovyklavietės tvarkymas, pakavimas išvykimas ir pauzė iki kitų metų. Nepalikime šiukšlių miške. Gerbkime ir tausokime gamtą.

Kaip ir anksčiau vykusiose RPGamtose programa yra savarankiška. Bendroji programa nebus skelbiama iš anksto. Visas bendrosios programos vyksmas priklausys nuo dalyvių noro. GAL vyks: maurastis, vandenkreivanešis. Ieškom kamuolio. Bus Board games.

Jeigu turite idėjų bendrajai programai, būtinai pareikškite norą ir darykite, o dar geriau iš anksto susirinkite dalyvius ar juos sudominkite šitame forume. Iniciatyva skatinama.

„Aš“:
Nenoriu jausmo, kad tai kažkieno renginys, o Aš tik dalyvis. Noriu, kad kiekvienas atvažiuojantis pasakytų sau „Aš važiuoju, nes aš RPGamtos dalis“. Aš (Vytautas), laikydamasis Didžiojo Vado Daumanto nurodyto kelio, darysiu viską, kad visiems kas atvyks pabūti kartu būtų gera. Tikiuosi kiekvienas atvažiavęs stengsis galvoti panašiai.

Esu fantastas, žaidžiu, bet nieko nepažįstu. Ar pritapsiu? – Žinoma, agituok savo žaidėjų grupę ar atvyk vienas.

Stovyklavietė:

Daugelio pamėgta – Mažųjų vėprių stovyklavietė.

Įtempsime tentus nuo saulės ir lietaus. Nakvynė palapinėse. Maisto gaminimas ant laužo. Nepamirškite chemijos nuo uodų ir saulės. Galite žaidimam atsivežti išlankstomus stalus ir kėdes ir visaip kitaip susikurti sau patogumus. Taip pat skatinu, jei turite idėjų, pasipuošti stovyklavietę (žvakės, smilkalai, vėjo malūnėliai ir t.t.), LARP‘iniai kostiumai ir sijonai vyrams

Didelis prašymas kooperuotis ir važiuoti su kuo mažiau automobilių. Miške neišsitenkame su tiek automobillių kiek turėjome praeitais metais. Tad prašymas iš anksto pasikooperuoti, galbut pasispausti.

Alkoholis:
Visų atvažiuosiančių prašau turėti tikslą žaisti ar ilsėtis, o ne gerti. RPGamta ne Alhoconas. Prašau atsivežti mažiau, o ne daugiau. Dar geriau nesivežti. Didelis pagyrimas visiems praeitos RPGamtos dalyviams už puikiai vykusį alkoholio ribojimą Wink
Pratęskime gražią tradiciją. Jei tikrai negalite gyventi be alkoholio ir jo vešitės žinokite, kad alkoholio vartojimas renginyje ribojamas. Stipriuosius gėrimus leidžiama vartoti nuo 22:00 iki 4:00. Jei nesutinkate su tokiomis taisyklėmis – neatvažiuokite. :threaten: Prašau visus jausti atsakomybę. P.S. aštuoni alaus iki pietų … ką jūs apgaunate? Save? Jei jau taip atsitiks, kad prisigėrėte, būkit mieli, slėpkitės, miegokit ar eikit pasivaikščioti į mišką. Dėkui.
Ypatingą dėmesį į šią skiltį turi atkreipti žmonės planuojantys užvažiuoti į renginį tik vakarui. Jauskitės svečiuose. Ruošiatės atvažiuoti pagert – nevažiuokite.

Ką pasiimti:
Žvakės, deglai, pieštukai, badmintonas, šachmatai, kortos įskaitant ir tradicines, klubų simbolika/vėliavos, priešuodinės priemonės (žvakės tepalai purškalai), žibintuvėlis, kirvis, pjūklas, katiliukas, kėdė, surenkamas stalas, išlankstoma pavėsinė, fotoaparatas, vandens pistoletas, maudymosi įranga, pripučiamas ratas, kamuolys, vaistai, anti-įdegio priemonės, palapinė, miegmaišis, takelis, bliūdelis-puodelis-šaukštas, dantpastė, koncervų atidarytuvas, mineralinio blokas (tikiu karščiai išliks), maistas, kepurė ar skarelė ir t.t.

Kokie org-daiktai bus stovyklavietėje:
Bukas kirvis, pjūklas, kastuvas, didelis puodas, vaistinėlė, šiukšlių maišai, trikojis maisto virimui, virvės, įmautės ir pakietinimai RPG charsheetams, sąvaržėlių ir pan. Bus malkos, iškasime tualetus . Jei ko išvardinto ar neišvardinto reikės susiraskite mane ir prašykite. Labai dėkui, jei koks medikas ir atsiveš papildomą vaistinėlę.

Bus miela matyti renginyje fotoaparatus, fotoaparaterius, o po renginio nuorodas i fotogalerijas šiame forume.

Organizacija:
Daumantas visuotinepasauliolaime@gmail.com – visi Legiono reikalai.
Vytautas Miaska 8-654-77333 miaskagrizzly@gmail.com – Šiuo telefonu / meilu galite gauti dominančios informacijos apie renginį.
Turite idėjų, norite prisidėti ar padėti – prašom!
Justukas, Kuzia, Elas, Izverg, Lukosius, Ukolas, Wega, Jazzinis, ir + Co – gerbtini žmonės padedantys šiam renginiui įvykti. Atskirais klausimais galite būti nukreipti pas juos.

Burnikė – RPGamtos konsulas Kauno žemėje.

Šaltinis ir daugiau info yra čia