Mes žaidėme: 2015. 06.15 – 06.21

Parašė Profesorius, 2015/07/01

imperial_assault_probe_droid_spalvoti

Star Wars: Imperial Assault x2

Spyfall x5

Friday

Ligretto x5

Liar’s Dice x7

Martian Dice

Citadels

 …………………………………………………………………………………………………………………………

Star Wars: Imperial Assault x2

 imperial assault virshelis

Pirmoji partija.  Misija buvo išlaužti itin atsparias duris ir susprogdinti konsolę. Durys tikrai papuolė itin atsparios, kad jas pralaužti reikėjo kažkokios pagalbos. Žinojome, kad už kitų (mažiau atsparių) durų yra du  sukilėlių draugeliai, kurie sugebėtų tas duri moment išlaužti. Taigi metėmės link jų, kad juos ištraukti iš kaliūzės ir kilniai jiems pasiūlyti išlaužti duris. Mano herojus kaip tik išbandė savo naująją super duper savybę – jeigu atidarinėja duris ar krausto kokią dėžę – gauna papildomą action. Taigi šiame žemėlapyje buvau pagrindinis dėžių kraustytojas.  Kaip visada ėmėmės imperijos pakalikų naikinimo ir artėjome link durų, kad išlaisvinti draugus. Aš pakeliui krausčiau visas akivaizdyje papuolusias skrynias. Keli heojai jau buvo visiškai netoli durų ir sėkmingai išlaisvino sukilėlių prietelius. Imperija taip pat nesnaudė ir davė gerai prirūkyti mūsų vieninteliai vilčiai, bet nesugebėjo jų pribaigti. Taigi herojų saugomi įsilaužėliai sėkmingai pasiekė duris su konsole ir ėmėsi jas niokoti, o niokoti jiems sekėsi puikiai. Netrukus durys buvo ištaškytos į didelius gabaliukus, o po to tie dideli gabaliukai į mažesnius, o pastarieji sutrinti į miltus. Be jokios abejonės, kaip ir tikėjomės – už durų laukė pasala. Keli imperial guard. Bet imperijai tai nepadėjo. Vienas iš įsilaužėlių dar tą patį ėjimą kirstelėjo per konsolę, o netrukus niokoti ją ėmėsi ir herojus, kuris kol kas buvo nepasiekiamas guardams. Šį kartą herojai šventė nors ir nedidelę,  bet visgi pergalę.

 imperial_assault_vaderis_ir royal_guard

Antroji partija.  Tik atsiteleportavome į vyksmo vietą ir tuoj pat buvo apsupti gausių imperijos pajėgų. Mūsų tikslas buvo sunaikinti visas konsoles, o imperijai tereikėjo visus herojus sužeisti. Jau per pirmą imperijos  ėjimą vienas iš herojų buvo paguldytas ant menčių. Ir tai padarė imperijos smogikai. Jie nėra patys galingiausi, bet jų visada daug. Ir jei užsipuola vieną herojų, tai jo skailys pasidaro žymiai labiau ventiliuotas nei prieš tai. Mano snaiperis metėsi dešinėn, sugebėjo atidaryti duris ir nubėgo į kitą patalpą taip išsiverždamas iš apsupties. Vukionautas bėgtelėjo į kairę ir taip pat pasitraukė iš tiesaus pataikymo zonos. Kiti herojai gerokai aptalžė imperijos pakalikus. Kitą ėjimą tiek snaiperis tiek Vukis sudorojo po konsolę.  Sprogtelėjus konsolei, lyg dar būtų mažą iš pasalos iššoko itin galingas imperial guard. Vukis jį ignoravo ir nubėgo link dar vienos konsolės, kurią sėkmingai užtalžė. Beliko tik viena sveika konsolė, o ją sudubasinus reiktų visiems herojams sugrįžti iki teleportacijos vietos. Bet nebuvo lemta taip nutikti. Jau du herojai iš 4 buvo sužeisti, netrukus ir Vukio kailis neatlaikė įnirtingo puolimo ir Vukis patapo smarkiai sužeistas. Imperijai teliko snaiperį sužeisti, kuris dar buvo sveikut sveikutėlis. Ir štai jo ėmėsi imperial guard‘as. Sugebėjo per savo ėjimą ne tik pribėgti , bet ir padaryti dvi itin sėkmingas atakas ( panaudojo kortelę, kuri davė papildomą action). To užteko , kad snaiperis būtų sužeistas. Imperija vėl šventė pergale, kas jau beveik tapo tradicija.

 Spyfall

 spyfall virselis

Žaidimas kuris trunka 8 minutes. (įjungiamas laikmatis). Tikrai smagus komunikacinis žaidimas, kurio taisyklės nusakomos keliais sakiniais. Tom Vassel taip pat jį pastebėjo ir net įtraukė į savo top.

Friday

 friday virselis

Pagaliau sugebėjau šį solo žaidimą laimėti. Bet žinoma ir sekėsi, nes net praėjus trečiąjį – raudonąjį žingsnį mano kaladė nebuvo itin stipri ir net įžaidus visas kaladės kortas vargu bau ar būtų užtekę, kad įveikti patį pikčiausią piratą. Bet pasisekė, papuolė du patys silpniausi piratai, todėl jiems buvo parodyta kur jų vieta. Yra teisibė an pasauliaus.