Stalo žaidimai. 38 savaitę mes žaidėme:

Parašė Profesorius, 2010/09/27

The Settlers of Catan 2 partijos
Container 1 partija
Carrom 2 partijos
Zombie Plague 1 partija
Ghost Stories 1 partija

The Settlers of Catan

Abi partijas gražiai prakišau. Nors žaidimas ir nėra uber sudėtingas, bet aš gerai jo žaisti tikrai nemoku. Ir įdomiau man jį žaisti su papildymu.

Container

Pirmą kart išbandžiau šį žaidimą. Ir jis man laaaabai patiko. Mano nuomone tai pirmasis ekonominis , mano žaistas žaidimas kuris plius minus atitinka laisvos rinkos dėsnius. Jame galima: gaminti, pirkti, parduoti, perparduoti, imti paskolą iš banko. Ar parduosi ar ne priklauso nuo to, kokią kainą nustatysi prekėms, ir kokią kainą nustatys kiti žaidėjai. Taigi laisvos rinkos kainų konkurencija. Jei kaina per didelė iš tavęs nebus perkama. Tada mažinsi kainą, kažkas kainą dar labiau sumažins;)

Zombie Plague

Žaidžiau pagrindinį, pirmąjį žemėlapį. Pradžioj pamaniau, kad jau labai puikiai sekasi ir tuoj, tuoj laimėsime. Slėptuvės visos apieškotos, beveik visi langai ir durys užbarikaduotos, belieka dar keliems herojams įbėgti į vidų, užbarikaduot už savęs duris ir laimėjimas mūsų. Deja, deja, kol jie atbėgo, zombiai sugebėjo pralaužti barikadą ir jų visa orda sugužėjo vidun. O ginklus turėjo tik du herojai iš 4ių. Ir tai nelabai galingus, šaltuosius ginklus. Ir tada vienas herojus rado asuktuvą, o kitas granatą. Taigi nusprendėm vieną herojų paaukoti. (kai sprogsta granata, žūsta ne tik zombiai, bet ir herojus). Taigi herojus susisprogdino , susprogdindamas kartu, kokį 10 zombių. Kiti likę trys herojai nėrė link automobilio. Jis ir buvo sėkmingai pasiektas. Beliko užvesti automobilį. O su atsuktuvu, tai padaryti pakankamai sudėtinga. Per ėjimą tik vienas bandymas, o išridenti reikia 6i. Taigi pirmas bandymas. Nesėkmingas, o zombakai artėja. Antras bandymas , taip pat be rezultato. Trečio bandymo jau nebuvo. Nes iš visų pusių apspito alkanieji , herojus išvilko iš manšinos ir tiek mes juos ir tematėm.

Ghost Stories

Sekėsi žaisti visai pusėtinai. Žaidėm su vienu bosu ir iki jo šiaip ne taip nusibastėme. Mano herojus jau buvo numiręs, ir vėl prikeltas, taigi turėjo dvi gyvybes. Kitų herojų padėtis ne ką geresnė. O bosiukas papuolė ne toks ir piktas. Bet jam užmušti nebuvo galima naudoti „tokenų”, tik kauliukai. Taigi jie ir lėmė, kad gavom į kuprą. Visi turėjom po vieną bandymą žudyt bosą, o po to visi herojai pradėjo mirti, nes kaimelis visiškai buvo užpultas vaiduoklių, o tokiu atveju herojai praranda po gyvybę, o visiems tai buvo paskutinė gyvybė.:(