Stalo žaidimas XCOM: The Board Game jau lentynose

Parašė Profesorius, 2015/01/27

xcom virselis

Parduotuvių lentynose jau pasirodė kooperacinis stalo žaidimas XCOM: The Board Game, kurio autorius Eric M. Lang. Bejokios abejonės šis žaidimas pagal kompiuterinį žaidimą XCOM: Enemy Unknown.

Stalo žaidime XCOM: The Board Game kiekvienam žaidėjui siūloma įsikūnyti į kovotojų prieš ateivius rolę. Vienas žaidimo herojus bus atsakingas už organizacijos kovojančios prieš ateivius biudžetą, jam teks   skubiai sugalvoti kaip įveikti kiliusias krizes, taip pat protingai paskirstyti naikintuvus – perėmėjus. Kitas žaidėjas vadovaus mokslininkų grupei, jis bus atsakingas už naujų technologijų vystymą ir jų paskirstymą moksliniams projektams. Skyriaus komandoro pareiga – paskirti užduotis ir formuoti dalinių sudėtį, o taip pat jis atsakingas už bazės gynybą ateivių puolimo atveju. Vyr. karininkas privalo sekti pavojaus lygį, laiku pastebėti NSO, taip pat atsakingas už žvalgybinius palydovus ir darbą su žvalgybos duomenimis.

 xcom smogikai

Dirbtinio intelekto ir atgalinio ryšio rolė tenka specialiam „apsui“, parašytam ant Unity. Jį galimą rasti Google Play, App Store ir tt. Galima naudoti online arba instlaliuoti į kompiuterį , telefoną, planšetę.

Žaidime gali dalyvauti 1—4 žaidėjai , amžius 14+. Trukmė apie 1-2 h. Žaidimo komplektacija: žaidimo laukas 16 miniatiūrų XCOM, 8 perėmėjų figūrėlės, 24 NSO žymekliai, 5 kauliukai su specialiu žymėjimu, daugiau nei 200 kortų, žetonai ir aš didžiai nustebęs – net įdėtos žaidimo taisyklės. (įprastai matyt, jų neįdeda).

 xcom visuma

xcom naikintuvai

Šaltinis