Warhammer 40 000 Assassinorum: Execution Force anonsas

Parašė Profesorius, 2015/04/23

assasinorium zudikas1

Nuo 2015m. balandžio 25d. oficialiose Games Workshop parduotuvėse bus priimami išankstiniai užsakymai naujam Warhammer 40 000 visatos žaidimui. Žaidime atstovausite Imperijos žudikus ir žaidimas bus kooperacinis. Pardavime pasirodys šių metų gegužės 2 dieną. Pavadinimas – Assassinorum: Execution Force, numatoma kaina 75 UK svarai. Tiražas limituotas – 4000 egzempliorių. ( o tai būna nelimituotų, begalinių tiražų? :D)

Žaidėjai, Imperijos žudikų rolėje, turės įvykdyti misiją – pašalinti Chaoso burtininką, kad nutraukti tamsųjį ritualą, kuris gali sunaikinti visą žvaigždžių sistemą.

assasinorium zudikas2 assasinorium zudikas4

Žaidime gali dalyvauti 1-4 žaidėjai. Į komplektaciją įeina 4 imperijos žudikų figūrėlės (Callidus, Cullexus, Eversor и Vindicare), Chaoso kosmodesanto – lordo-terminatoriaus ir jo “familiaro” miniatiūros, 15 kultistų figūrėlių, žaidimo lauko fragmentai, kortos, žetonai, žaidimo kauliukai, taisyklių ir misijų knygos.

Žudikų miniatiūros anksčiau niekad nebuvo išleistos.

assasinorium zudikas3

Assassinorum (žudikų organizacija) – viena iš slapčiausių Imperijos organizacijų, kuri pavaldi aukščiausiųjų lordų Tarybai. Žudikai išmokomi būti negailestingais ir visiškai atsidavusiais Imperijai, kad jai tarnauti ir atlikti šaltakraujiško ginklo vaidmenį naikinant Imperijos priešus.

Šaltinis