Mes žaidėme: 2015. 06.22 – 06.28

Parašė Profesorius, 2015/07/07

ghost_stories_box

Perikles

Pictomania x3

Red7 x2

BANG! The Dice Game x2

Cockroach Poker

Spot it! x2

Halli Galli

Ghost Stories x3

Friday x2

…………………………………………………………………………………………………………..

Perikles

 perikles_virselis

Žinomo autoriaus – Martin Wallace žaidimas. Žaidimas ne patas naujausias –  2006 m. leidimo. Ir tai visai neblogas žaidimas, ypač tiems, kas mėgsta tiesioginę konfrontaciją. Pradžioje vyksta kova dėl įtakos miestuose, o tada, tie kas “pajama” valdžią, gauną atitinkamo miesto armiją.  Ir negana to, tada jau pliekiasi tos armijos ir štai šiuo momentu galima uždirbti  nemažai taškų. Bet vat kovos organizuotos labai jau randomiškai. Gali turėti pačią stipriausią armiją ir vistiek jeigu kauliukai nepasiris , prieš visus  statistikos dėsnius gali gauti nepelnytai per kupolą. Taigi jau nuo pirmų ėjimų prasidėjo įnirtingos tiek politinės, tiek karinės niautynės. Tik vienas žaidėjas per daug nesikišo į šias kovas, nes buvo sumąstęs visiškai kitokią žaidimo strategiją ir…………….. ji pasiteisino . Pačioje pabaigoje jis turėjo ant lentos sudėjęs visus savo kubelius ( o kiekvienas kubikas – tai taškas) ir paskutinį roundą turėjo pačią didžiausią armiją, nes visi kiti buvo “išsitaškę” ir sugebėjo laimėti  ar tai vienu tašku, ar tai buvo  jaus sprendžiama kas laimi lygiąsias. Žaidimas neblogas, bet vistiek geriau žaisiu Kemet ir Nexus Ops. Nes jie dar geresni.

 Pictomania x3

 pictomania_virshelis

Taipogi labai gero ir žinomo autoriaus Vlaada Chvátil party žaidimas.  Žaidimas, kuriame reikia nu piešti žodžius. Nesu šio žanro fanas, bet  esu šio autoriaus fanas, todėl buvo įdomu išbandyti šį žaidimą. Daug kas teigia, kad tai geriausias žaidimas šiame žanre. Ir išties jis spardo tokius žaidimus kaip Alias Piešk, nes………….Pictomania’joje visiškai nėra downtime. Viskas vyksta realiu laiku. Visi vienu metu piešia žodžius, ir visi vienu metu spėlioja ką nupiešė kiti.  Kas greičiau  ir tiksliau tai padarys, tas ir laimės. O žodžiai nuo labai paprastų iki labai sudėtingų ir mūsų atveju viskas buvo anglų kalba. Todėl kiekvieną kartą atvertus kortele visu pirma perbėgdavome per visas jas, kad išsiaiškinti, ką kiekvienas žodis reiškia. Ir kaip paaiškėjo , dauguma tie, kurie galvojo kad gerai moka anglų kalbą pasirodėsi, kad  netgi labai daug žodžių nežino. Na bet bendrom jėgom visos reikšmės buvo surastos ir tie žodžiai kurie “papuolė” žaidėjams buvo nupiešti. Piešimo didaus įgūdžio nereikia – svarbu, kad nupiešti kuo suprantamiau, kad kiti žaidėjai atspėtų kas tai yra. Negalima piešti raidžių, skaičių ir rodyklių į išorinius objektus. Sėkmė taip pat turėjo įtakos, nes vieniems papuldavo lengvenės, kitiems sunkesnės užduotys. Pvz man vienam rounde reikėjo nupiešti  apskritimą – tai atlikau per kelias sekundes. O štai vienam priešininkui reikėjo nupiešti majonezą – kai kiti pasirinkimai buvo , džemas, pomidorų padažas ir pan.  Reikėjo kažkokiu būdu pavaizduoti, kad tai būtent majonezas, o ne džemas ar pan. Bet visos kliūtys buvo įveiktos. Žaidimas linksmas, bet negrįšiu prie jo, nes vis dėlto tai ne mano arbatos puodelis.

 Ghost Stories

 ghost_stories_tablejpg-300x187

Visas tris partijas žaidžiau solo, bet ne solo režimu, o už visus 4is herojus. Partijos buvo labai trumpos ir labai triuškinančios man. Kauliukai labai nesirideno, o vaiduokliai puolė iš visų pusių. Bet savo tikslą pasiekiau – norėjau pasikartoti taisykles prieš žaidžiant su didesniu kolektyvu.

 BANG! The Dice Game

 bang dice kauliukai

Žaidėme su naujokų gauja ir maksimaliu žaidėjų skaičiumi – 8 žaidėjai. Ir…………labai nesunkiai žaidimas buvo perprastas, ko negaliu pasakyti ir nepasakysiu apie kortinį Bang.

Kažkokių gilių peripetijų ir apgavysčių nebuvo, bet partijos prasisuko greitai ir nuotaikingai. Šis žaidimas visiškai tinka kaip get a way žaidimas, o taip pat pakankamai įdomus ir patyrusiems žaidėjams, kurie nori atsipalaiduoti po kokios tai sudėtingo žaidimo partijos.