Mes žaidėme: 2015. 06.29 – 07.05

Parašė Profesorius, 2015/07/13

 

epic spell tentakill vishelis

Ghost Stories x2

Spyfall x6

Munchkin

New Era + Winter

Red7 x2

Zombie Fluxx

Martian Dice

Ligretto x2

………………………………………………………………………………………………………………

ghost_stories_box

Ghost Stories

 

Žaidėme keturiese ir abi partijas gėdingai prapylėme. Net nesugebėjome iki siaubingojo Wu Feng’ o nusikasti. Bet ir kauliukai nesirideno. Net rerollai nepadėjo.  Jau kiek kartų žaidęs šį puikų kooperacinį žaidimą, bet  didžiąją dalį partijų vis dar pralošinėju.

 

Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle Tentakill

epic spell tentakill vishelis

 

Tai žaidimo tęsinys, kurį galima žaisti atskirai arba naudoti abi dalis. Žaidimas tapo dar geresnis. Dabar jau  “kalnas” turi reikšmę. Dažniausiai kas jį užgrobia, tas gauna kažkokią naudą. ( kaip mini mums kraujo lašą pradžioj ėjimo). Kraujas – naujas resursas – kurio turint nemažai galima prasukinėti labai stiprius combo.  Taip pat gaunamas nudėjus priešininką. Šioje partijoje sekėsi man ne itin, kortos neypatingai geros krito, beveik nesukaupiau kraujo, taigi kažkokių super stiprių burtų paleisti nepavyko. Nepaisant to  partija buvo tikrai gera ;)

Munchkin

munchkin-virselis

Žaidėme patį pirmą Munchkin su kalnu papildymų. Pradžioje sėdėjau visiškai be jokių ginklų ir naudingų daiktų, bet turėjau ir rasių kokteilį ir super muchkiną. Taigi neužilgo buvau halflingasorkas ir karys.  Didžiąją dalį vilkausi dugne, taigi nekėliau grėsmės lyderiams, kurie aiškinosi tarpusavy ir link pabaigos, kai jau pretendentų į laimėjimą buvo ne vienas, išsitraukiau monsterą, kurio negalėjau įveikti. Paprašiau pagalbos. Atsirado norinčių padėti ir………………. Užmušus monsterą gavau 2 lygius, o kadangi Orkas, tai dar papildomą lygį ( ko nenumatę padėjusysis) ir to užteko kad “užsikočioti” iki lemiamo 10 lygio.

 New Era: Winter

new_era_dugnas800

Norėjosi kažko, kad reiktų rimtai galvą palaužyti. Taigi sėdome prie New Era + Winter.

Teko žaisti už New York. Šios frakcijos ypatybė, kad norint susitarti reikia net 2 benzino kanistrų, tada galima susitarti iškart 2 atstumu. Deja visą žaidimą taip ir nepavyko “užkurti” benzino gamybos, taigi susitarimais naudojausi visiškai silpnai.  Pagrindinis taškų rinkimo šaltinis buvo redevelopai. Vienu momentu net turėjau pastatą, kuris leido daryti papildomą redevelopą.  Partijoje dalyvavo ir Mutants Union – pati agresyviausia frakcija, kuri už 1 pistoletą, gali griauti pastatus atstumu 3, bet žaidėjas šia savybe per daug nesinaudojo, taigi pastatų mano per visą žaidimą nušniojo gal kokius 5is ir tai padarė kiti – nemutantiniai žaidėjai.(žaidėme keturiese).

winter virselis

Apskritai ir aplamai pastatų ne itin daug pavyko priręsti iki žaidimo pabaigos. Gal kokius tik 12 ar 14a. Suskaičiavus kas kiek sugebėjo sugeneruoti taškų pasirodėsi, kad pritrūko vieno taško man, kad visiškai užbujoti.

Spyfall x6

spyfall virselis

 

Šis žaidimas jau tapo šiuo momentu pačiu geriausiu party žaidimu. Tikrai smagus ir nekvailas komunikacinis žaidimas, kurio taisykles galima nusakyti keliais sakiniais.

Visi žaidėjai atsiduria toje pačioje vietovėje. Visi žino kur esą išskyrus vieną.  Tas nežiniukas ir yra šnipas, kurio tikslas išsiaiškinti kur jis yra, o kitų žaidėjų tikslas išsiaiškinti, kas yra nežiniukas.  Žaidėjai uždavinėja vieni kitiems klausimus, kurių tikslas saviems parodyti, kad tu žinai kur esąs, bet šnipui neišduoti kas per vietovė.  Na pvz visi yra povandeniniame laive. Tai jeigu į klausimą: Kaip manai ar gera mintis atidaryti langą? Kitas žaidėjas atsakytų – Taip tai puiki mintis. Iškart būtų aišku, kad jis nežino kur yra.

Red7 x2

red7 virselis

Pagaliau išbandėme su pilnomis taisyklėmis. T.y., kai kai kurios kortos turi efektus: pvz įžaisti dar vieną kortą, traukti kortą, savo kortą iš paletės dėti į vidurį, priešininko kortą iš paletės dėti ant traukimo krūvelės viršaus. Žaidimas tapo dar sudėtingesnis, bet atsiskleidė naujos, įdomios galimybės.  Jau beveik prilygsta žaidimui Chronicles. Jau galima statyti į vieną lentyną.