Pasaulio čempionas sukūrė kortą Android: Netrunner‘ui

Parašė Profesorius, 2014/10/10

Jeremy Zwirn yra triskart LCG® World čempionas. 2013 Callof Cthulhu: The Card Game čempionas, 2012 Android: Netrunner The Card Game čempionas ir Warhammer: Invasion The Card Game Čempionas.

 Tai štai jis sugalvojo kortą, kuri bus data packe – Up and Over.

netrunner up and over

Jeremy Zwirn apie Architect’o kūrimą

    Gauti galimybę sukurti kortą žaidimui – tai tikrai kietas prizas. Aš įdėjau labai daug pastangų, kad sukurti įdomią ir įsimintiną kortą Andoir: Netrunner’ui.

    Mano tikslas buvo sukurti įdomią kortą, kurią žaidėjai su malonumu naudos daugelį metų. Peržiūrėjęs ir atrinkęs idėjas, aš pagaliau nusprendžiau, kad kursiu ICE kortą. Yra begalė galimybių, kad sukurti ledą, kurias galima tyrinėti ir tyrinėti, bet aš radau tai, kas mane įkvėpė. Aš uždaviau vieną , vienintėlį klausimą, kuris tapo pačiu svarbiausiu ir priartino mane prie idėjos pagrindo: “Ką, jeigu korporacija galėtų instaliuoti tokias kortas, kaip ice, upgrade ir netgi agenda per runnerio ėjimą”? Prieš akis jau mačiau įvairius apgaulingus triukus, kuriuos bus galima naudoti, instaliuojant kortą į serverį , tiesiog run’o metu. Ši idėja man patiko dar tuo, kad tai bus korta, kuri privers runner’į atsisakyti “tikrinančio” ice atvertimo. Ice’as ne baus runner’į, bet apdovanos korporaciją.

 netrunner-architect

       Dar viena savybė, kurią aš būtinai norėjau , kad turėtų mano korta – daugialypiškumas. Man patinka įvairiaplanės kortos, jos sukuria įdomų “gameplay” ir aukštą peržaidžiamumą. Galimybė pasižiūrėti 5 R&D kortas ir vieną iš jų instaliuoti sukuria būtent tokį pasirinkimų debesį kiekvienoje partijoje. Kiekvieną kartą, kai ši savybė suveikia, jūs klausiate savęs: “Kurią kortą instlaiuoti?” Tau reikia daugiau ledų serverių apsaugai arba tiesiog dabar reikalinga San San City Grid, kad kuo greičiau pradėti rinkti taškus?

sansan-city-grid

      Viskas priklauso nuo esamos situacijos žaidime. Antros paprogramės pridėjimas, kuri leidžia instaliuoti kortą iš archyvų arba HQ, taip pat smarkiai padidina galimų pasirinkimų skaičių.

    Taip pat ieškojau , kaip kovoti prieš tokias galingas kortas, kaip visur esantis Parasite.

parasite

Taigi, sugalvojau savybę, kuri padeda kovoti su Parasite. “Architect’as negali būti sunaikintas kol yra instaliuotas”

      Naudodami ICE , kuris leidžia instliuoti kitas kortas, jūs jaučiate, kad kuriate būsimų serverių maketus, kurie leis efektyviai sustabdyti runner’į. Taigi pavadinimas Arhcitect natūraliai įsipaišė į šią konsepciją.

Žaidimas Architect’u

      Net jeigu kiekvieną kart, kai runner’is aktyvuos pirmąją Architect’o poprogramę jūs neinstaliuosite kortos, informacija apie penkias viršutines kaladės kortas labai padeda. Jūs žinosite, kada R&D yra pažeidžiamas serveris ir kada reikia ar nereikia imti kortas. Agenda ant R&D viršaus? Imam ją, tegul runner’is ieško šios kortos rankoje. Operacija arba ledas ant R&D viršaus? Paliekam – tegul runnerio mėginimai būna be rezultato. Informacija apie 5 viršutines kortas taip pat leidžia planuoti:

netrunner restructurenetrunner_PowerShutdown

– jūs galite kaupti kreditus, kad panaudoti Restructure, kuri jau artėja

– galima pasiimti svarbias kortas, esančias kortos viršuje, kad neprarasti jų panaudojus Power Shutdown

 

Kortų instaliavimas runner’io ėjimo metu gali duoti kai kuriuos kitus privalumus:

netrunner_Haas-BioroidnetrunnerNear-Earth-Hub-Broadcast-Center

–         galima gauti papildomą kreditą Haas-Bioroid: Engineering the Future pagalba

–         galima gauti kortą Near-Earth Hub pagalba

–         o jeigu runner’is aktyvuoja Architect’ą savo paskutiniu kliku, be rizikos instaliuokite agendą (kuri reikalauja 3 žetonų) ir kitą savo ėjimą ją “scor’inkite”.

Architektas leidžia sinergiją su daugeliu populiarių kortų. Informacija apie viršūtines kaladė kortas leidžia efektyviai panaudoti Accelerated Beta Test, Accelerated Diagnostics ir Mutate. Jeigu runner’is per įsilaužimą panaudojo kokį nors icebreaker’į, Architect’o pagalba instaliuojam Will-o-the-Wisp ir laidojam runner’io icebreaker’į į jo kaladės dugną. O kai Architect’as gina agendą, gulinčią serveryje, ir runner’is jau eina ją grobti, galima kortą instaliuoti į tą patį serverį, o agendą archyvuoti, tokiu būdu priešininkas šiuo run’u agendos negaus. O dar geriau, jei jūsų ką tik instliuota korta bus Snare!

SnareNetrunner