Stalo žaidimai. 39 savaitę mes žaidėme:

Parašė Profesorius, 2010/10/04

Catan Card Game: Wizards and Dragons 1 partija
Bang 1 partija
Ligretto 1 partija
Paranoia 1 partija
Container 1 partija
Rune Wars 1 partija
Race for the Galaxy 1 partija

Catan Card Game: Wizards and Dragons

Taigi, pagaliau žaidžiau Catan Card Game su papildymu. Ir būtent su Wizards and Dragons. Žaidimas tapo šiek tiek ilgesnis, bet ir dar įdomesnis. Pradžioj man ne itin sekėsi. Priešininkas nuo pat pradžių išsitrauke dvi ( tik tiek ir yra žaidime), scout kortas.
Ir vieną netrukus panaudojo. Aš perrausiau visas vystymosi kortų krūvas ir neradau scout (tada dar nežinojau, kad oponentas turi jas abi), taigi priešininkas patapo akmenų ir aukso kasyklų magnatu, dėka scout kortelių. (auksas žaidžians su šiuo papildymu labai svarbus, nes reikalingas citadelėms statyt). Priešininkas turėjo ir daugiau kaimų ir citadelę pirmas pasistatė ir burtininką prisijaukino ;) Pradėjo tyrinėt ir naudot visokius burtus. Pagaliau ir aš pasistačiau pirmąją citadelę. Ir tada man pradėjo sektis. Pavyko vienu ėjimu išsitraukti net tris kortas su burtininkais, kuriuos netrukus ir įdarbinau. Po to gavau labai naudingą burtą, leidžiantį iš priešininko atimti norimą regioną, o jam įduoti kokį nors savo, ne tokį naudingą. Taigi netrukus aš tapau aukso ir akmenų magnatu. Priešininkas panaudojo burtą, kuris leido jam atimti iš manęs regionų grobimo burtą. Taigi kilo siaubingas pavojus, prarasti magnato titulą. Bet kadangi nes, o , tačiau aš taip pat turėjau atėmimo burtą, tai netrukus atsiėmiau regionų grobimo kortelę atgal, ir tada išvis išėmiau iš žaidimo, kad priešininkas nesigundytų jos vėl atimti. Magų dvikovoje priešininkas nukovė mano magą ir vėliau perverbavo į savo pusę. Bet tai jam jau nepadėjo, nes aukso pas jį buvo labai mažai, tik vienas regionas. Neilgai trukus prisijaukinau vieną drakoną, labai galingą darkoną, 6+ armijos jėgai. Taigi man atiteko armijos žetonas, kuris duoda 1ą tašką. Kadangi malūną, taip pat aš buvau įvaldęs, tai man trūko 2 taškų iki pergalės. Taigi, pastačiau dar vieną pastatą vertą 2 tašku, taip užbaigdamas žaidimą.

Container

Antroji partija. Žaidėme pilnu sąstatu, t.y. 5se. Šį kartą nuspredžiau pabandyti, a kas bus, kai pasijimsiu bilekiek (masksimaliai 2 paskolas iš banko). Kaip tariau, taip ir padariau, pradėjau vysti ir gamybą ir sandėliavima. Nelaimė, kad dar du žaidėjai taip pat pasiėmė paskolas. Ir neilgai trukus visą rinką ištiko krizė;) . T.y. prekių buvo prigaminta daug, kaina pati mažiausia, bet nei vienas žaidėjas turėjo pinigų pirkti prekėms. (kadangi daug buvo investuota į gamybą, tai žaidime liko mažai pinigų). Taigi aš ir dar vienas žaidėjas jau neturėjom iš ko atidavinėti palūkanas. Taigi buvo po truputį konfiskuojamas mūsų turtas. Pradžioj konteineriai, kurie jau nugabenti į salą. Netrukus mūsų abiejų teritorijos saloje liko tuščios. Dar vienas žaidėjas , kuris taip pat buvo prasiskolinęs, šiaip ne taip atidavinėjo palūkanas, bet nevykdė, nei prekybos, nei gamybos. Kiti du žaidėjai teįstengė per ėjimą nupirkti kokią vieną prekę (t.y. labai mažai) ar tik kokią vieną prekę parduoti aukcione. Taigi nutarėm žaidimą stabdyti, nes ir taip buvo aišku kas lyderiai. O žaisti iki pabaigos, būtų labai užtrukę, nes prekybos apimtys labai sumažėjo. (o žaidimas baigiasi, kai baigiasi 2jų rūšių konteinerių atsargos, o jos nežadėjo greitai baigtis).

Runewars

Žaidėm trise. Tai buvo pati trumpiausia partija iš vis kiek esu žaidęs šį žaidimą. Likimas buvo palankus runų gavimui. Jau po metų visi turėjom po vieną papildomą runą, o dar po vienų, ir dar po vieną. Krito tokie įvykiai, kurie lėmė runų atsiradimą žaidime. Netrukus Vienasm žaidėjui beliko gauti paskutinę runą, ką jis sėkmingai ir padarė užgrobdamas mano menkai apsaugotą teritoriją. (ot niekšas). Užtrukom maždaug 1,5h, kai paprastai partija trunka 3-4h.

Race for the Galaxy

Eilinį kartą pasiryžau išmokti šį žaidimą. Labai daugelis žmonių jį giria. O man kažkaip jis nelimpa. Bet karts nuo karto aš vis jam duodu šansą, o gal mano nuomonė pasikeis?
Šis kartas buvo neišimtis, kadangi žmonės, kurie žadėjo paaiškinti taisykles, to nepadarė taip išsamiai, kaip man norėtųsi, todėl šia partiją žaidžiau apgraibomis, ir jokio „fun” man iš to nebuvo.